Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is túlságosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túlságosan tisztaságmániás vagyok a szexet illetően?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, de voltak kisebb-nagyobb kalandjaim a volt barátommal.

Nálam elvárás volt, hogy közvetlenül a dolog előtt mindketten zuhanyozzunk, és pl. pisilés szóba sem jöhetett előtte, mert na, annak van egy "szaga". Én nem is tudnám elengedni magam, ha a puncim pisiszagú lenne, miközben épp nyalogatja. Mert akárki mondja, annak igenis van szaga. Ha normálisan kitörli az ember, akkor is.

2 fiú csoporttársam egyetértett velem, azonban 3 lány konkrétan nekem állt. Ilyen igénytelenek lennének a lányok?

U.i.: Igen, így kivitelezhetetlen egy előre el nem tervezett szex pl. az erdőben.

Előre is köszi a véleményeket!

18/L



2017. nov. 1. 19:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem, jól gondolod.
2017. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is alvárom a fürdést és a tisztaságot elötte. Oràlis szex szóba se jöhet ha elötte nem fürdik meg! Nagyon finnyás vagyok ilyen téren.
2017. nov. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Dehogy

Én se szopkodnék olyan kukit amivel előtte pisiltek .

Ha nincs lehetőség fürdésre akkor intim törlőkendő.

23 N

2017. nov. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nedves illatosított törlőkendő nuku? Mi mikor extrém helyre megyünk vagy út közben kap el a hév nyilván nem tudunk tusolni,de ezt simán megtesszük. Megtöröljük magunkat ilyen tisztasági kendővel és egsön. Se rossz illat,se semmi. Azért hiányozna ha nem lenne semmi spontaneitás csakmert "nem zuhanyoztá' le há má nézzed má meg magad"...
2017. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Otthoni környezetben a tusolás alap. Viszont, ha pl. reggel fürdünk, és egész nap otthon vagyunk, szóval nem vagyunk úgy koszosak, akkor külön nem fürdünk le. A pisi am. steril, szal, nem olyan gáz. inkább az ízét lehet esetleg érezni. Bajod nem lesz normál esetben tőle. Am. pár nyalintás és elmúlik:)

Viszont erdőben sex nem gond. Hiszen koszosak ettől nem leszünk, max kicsit izzadtak vagyunk. De egy izgalmas erdősexnél ez bele kell férjen. Max orál tényleg kimarad, ha nagyon gázul meg vagyunk izzadva (pl. 30 fok, meg effélék). A kérdező gondolom vagy nem szokott hosszabban sexelni, vagy menet közben is letusol, ha véletlen megizzad közben.

2017. nov. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én tuti nem szenvednék ennyit:D


Inkább egyedül mint hogy ilyenen is finnyáskodjon valaki:D

2017. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hat enis kicsit 'manias' vagyok, a baratnom kevesbe, bar engem nem zavar:)


En ha sejtem hogy szex van a lathataron, azert odalent megmosom magam egy kicsit, a lehetosegeknek megfeleloen... Ha csak nalam vagyunk ertelemazeruen mielott jon tusolok:) En nagyon erzekeny vagyok arra, hogy minden rendben legyen odalent, nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni azzal hogy nem vagyok tiszta:)


A baratnomet mondjuk sose zavarta ha nem tusoltunk stb, o olyan szenvedelyes es spontan jon hangulatba hogy nem fer bele egy gyors tusi meg ilyenek:D De ez ertheto meg amugy tok jo neha:)


Mindenkinek mas az igenye sztem, alapvetoen probalsz igenyes lenni es kesz!


Amugy ha odalent egy kicsit pisi utan szaga van vagy ilyesmi... Hogyismondjam aki odateved az tudja kb mit vallal, szoval amig torekszel az igenyessegre siman belefer egy ket aprosag. (szerintem)

2017. nov. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!