Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is túlságosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túlságosan tisztaságmániás vagyok a szexet illetően?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, de voltak kisebb-nagyobb kalandjaim a volt barátommal.

Nálam elvárás volt, hogy közvetlenül a dolog előtt mindketten zuhanyozzunk, és pl. pisilés szóba sem jöhetett előtte, mert na, annak van egy "szaga". Én nem is tudnám elengedni magam, ha a puncim pisiszagú lenne, miközben épp nyalogatja. Mert akárki mondja, annak igenis van szaga. Ha normálisan kitörli az ember, akkor is.

2 fiú csoporttársam egyetértett velem, azonban 3 lány konkrétan nekem állt. Ilyen igénytelenek lennének a lányok?

U.i.: Igen, így kivitelezhetetlen egy előre el nem tervezett szex pl. az erdőben.

Előre is köszi a véleményeket!

18/L



2017. nov. 1. 19:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
A pina büdösen jó, majd megtanulod. Szeretem, ha büdös a pcsa egy kicsit. Amúgy nem egyből hugyozás után kell odalógatnod a nunát, hogy nesze tálalva és nyald.
2017. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Azt hittem a tusolás természetes (megtervezett) szeretkezés elött. A pisis dolgot meg megértem. Ezek nem olyan "hű be nagy" elvárások.
2017. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
igen...tulsagosan tisztasagmanias vagy cuna !
2017. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
A zuhanyzás teljesen normális és elvárható dolog szex előtt.
2017. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
A zuhanyzás rendben, de a többi... nem egy ember van, aki azt szereti a lehugyozzák (mondjuk én pont nem).
2017. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alap, hogy szex előtt gyorsan lezuhanyoznak a felek.

28N

2017. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
De jo,hogy itt mindenkinek van zuhanyzoja!
2017. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Te teszed helyesen. :)
2017. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kivitelezhető az erdőben is, csak legfeljebb kihagyjátok az orált.
2017. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha zuhanyozni nem is tudsz előtte,egy intim törlőkendő használata csodákra képes
2017. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!