Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nő tarsaim akik lenyelitek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő tarsaim akik lenyelitek. Megcsináljátok ezt is?

Figyelt kérdés
Na szóval nem is tudom hogy kezdjem.. Én lenyelem nincs avval bajom.. De múltkor arra kért had élvezzen a hasára és utána onnan nyalogassam fel... Hát nekem nem volt gusztusom hozzá. Ő meg megsértődött persze.. Más egyáltalán hajlandó erre vagy csak nekem undorító? Azért kérdezem igy hogy akik lenyelitek mert aki nem az nyilván fel se nyalná :D bocsi a bunkó fogalmazásért xdd

2017. okt. 29. 20:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten sokmindenben vagyok benne,le is nyelem sőt ha rám élvez pl hasamra,mellemre onnan gond nélkül vagy ha a keze olyan volt csak "megkóstoltam" de ezt kicsit furának tartanám... Nem tudom mit tennék,ha ilyen lenne,de ilyenre nem kért még. Viszont ő biztosan nem sértődne meg ezen...
2017. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
38%
Ha elobb megcsinalja o akkor siman te is. 28f
2017. okt. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%
Azért ezt nem vágom. Vulgáris leszek. Ha a szádba élvez és az ott lévő ondót lenyeled, akkor nem értem, hogy a testéről miért ciki, ugyan úgy felnyalni és lenyelni. Én imádom ha a feleségem elélvez és kinyalhatom a finom nedvét a punijából (mert ez engem vadít - és imádom az ízét), és ezt a nedvez bármelyik testrészéről lenyalom ha kell. Mert ő is az enyém és a nedve is. 45/F
2017. okt. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
lányok milyen izű a sperma? mihez tudjátok hasonlitani? F/21
2017. okt. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!