Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nő tarsaim akik lenyelitek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő tarsaim akik lenyelitek. Megcsináljátok ezt is?

Figyelt kérdés
Na szóval nem is tudom hogy kezdjem.. Én lenyelem nincs avval bajom.. De múltkor arra kért had élvezzen a hasára és utána onnan nyalogassam fel... Hát nekem nem volt gusztusom hozzá. Ő meg megsértődött persze.. Más egyáltalán hajlandó erre vagy csak nekem undorító? Azért kérdezem igy hogy akik lenyelitek mert aki nem az nyilván fel se nyalná :D bocsi a bunkó fogalmazásért xdd

2017. okt. 29. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Megtenném persze - úgy is, h ha a mellemre élvezne és onnan ujjal letörölném és azt lenyalogatnám. :)
2017. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Ehhez nekem sincs gusztusom. Lenyelni pedig szeretem.
2017. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
76%
Lenyelni okes de azt amit irtal nem csinalnam meg
2017. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hangulat és beindulás függő. Olyat már csináltunk, hogy a mellemre élvezett, majd az ujjaival összekanalazta, s lenyalogattam róluk. Sőt a tenyeréről is lenyaltam már. Mondjuk ezek az én ötleteim voltak, nem az övé. :D

Viszont sértődésnek, érzelmi zsarolásnak ne engedj, a szexben ilyennek nincs helye. Én sem minden alkalommal csinálom, tényleg nagyfokú izgalom kell ahhoz, hogy ilyenekre vágyjak, de ebből soha nincs gond. Én döntöm el, hogy épp megteszem-e. 34/N

2017. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hu de jó akkor nem velem van a gáz ezek szerint? Kicsit én éreztem gáznak magam meg fap..nának hogy nem vállalom be ezt de telleg nem volt hozzá gusztusom... Pedig lenyelni kifejezetten szeretem :/
2017. okt. 29. 20:55
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én megtenném azt is, bár én elég perverz vagyok.
2017. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Tedd meg, de aztán hirtelen smárold le és add át neki az anyagot. Kíváncsi lennék a reakciójára. :D
2017. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

jajj ennyi erovel rad is verheti es akkor o nyalja le...

nekem sincs bajom lenyelni...

de azert annyira nem vagyok spermara ehes...

sztem kicsit beteges a parod

2017. okt. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Hát nekem tuti nem lenne ehhez gusztusom...
2017. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán, múltkor pont a hasáról és a kezéről nyaltam le. Bár kicsit perverznek tartom magam én is. 32N
2017. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!