Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem állt fel neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem állt fel neki?

Figyelt kérdés

Tinderről találkoztam egy sráccal, tök jó volt a tali, felmentünk hozzá, de mikor szexeltünk volna, nem állt fel neki. Elég kellemetlen volt, jó alakom van pedig, vékony vagyok, formás popsi stb. Nem volt még ilyen. Meg, ha nem tetszettem volna neki, gondolom nemis hív át...lehet izgult, vagy mi lehetett a gond?

21L



2017. okt. 26. 09:04
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Most hogy jött ide az alkohol? :D Nem volt részeg, fáradt mondjuk lehetett, mert késő volt és munka után.
2017. okt. 26. 16:37
 22/26 anonim ***** válasza:

Nekem mindig azokkal a csajokkal volt döcögős az indulás akik nagyon tetszettek, nagyon csinosak voltak. Az első menet után már semmi gond nem volt.

A Közepes nőkkel a kezdettől allt mint a cövek, nem volt tét nem paráztam.

2017. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Egymásra ismertek?


Ha igen, beszélgessetek róla élőben:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2017. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Gyere át hozzám nekem biztos fel áll! Nem fogod megbánni!Beszélgessünk.
2017. okt. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Azóta nem keresett..mármint tegnap reggel óta :/ Lehet azért, mert rosszul érzi magát miatta? Sosem volt még, hogy ne kerestek volna szex után is. Ez így most új nekem :D Mondjuk találkozni úgyis csak jövő héten tudnánk..
2017. okt. 27. 17:58
 26/26 anonim ***** válasza:
Törd meg a csendet! Ha ez neki az első kudarc, akkor nagyon kellemetlenül és cikin érezheti magát. Hívd fel, beszélgessetek, érezze, hogy továbbra is nyitott vagy felé. Ennyi bátorítást megérdemel! :)
2017. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!