Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szex közben nem állt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szex közben nem állt annyira a cerka, az azt jelenti, hogy nem vagyok neki elég kívánatos?

Figyelt kérdés
Egy órán át csináltuk, még így is jó volt nagyon. Kérdeztem valami baj van? Azt mondta izgul. Hát nem is tudom.
2017. okt. 15. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy nagyon izgult és ezért lekókadt
2017. okt. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen a zsírpénisz
2017. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, sajnos nekem is előfordul, hogy rástresszelek és akkor lelankad, de ez nem a csaj hibája.
2017. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Az en baratomnak alapbol puhabb, mivel huspenisze van, de tokeletesen mukodik.
2017. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rossz kovetkeztetes. Ezer es ezer oka lehet :)
2017. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
stressz, teljesítési kényszer....kicsit iszogassatok előtte:)hátha jobban feloldódik...és nem stresszel rá.
2017. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A fáradtság is közrejátszhat ebben, de akár a stressz is, szóval simán lehet, hogy igazat mondott.
2017. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!