Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem állt fel neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem állt fel neki?

Figyelt kérdés

Tinderről találkoztam egy sráccal, tök jó volt a tali, felmentünk hozzá, de mikor szexeltünk volna, nem állt fel neki. Elég kellemetlen volt, jó alakom van pedig, vékony vagyok, formás popsi stb. Nem volt még ilyen. Meg, ha nem tetszettem volna neki, gondolom nemis hív át...lehet izgult, vagy mi lehetett a gond?

21L



2017. okt. 26. 09:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen,valószínűleg "túlizgulta" a dolgot.

Kicsit biztasd máskor és ne kapkodjatok.

2017. okt. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%

-impotens!

-csúnya vagy!

-be volt szívva!

-nem tudom!

ezek közül választhatsz! :)

2017. okt. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen előfordul. Kicsit túlizgulta. 😊 30N
2017. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Akkor ez aranyos :) Ha túlizgulta.
2017. okt. 26. 09:11
 5/26 anonim ***** válasza:
26%
Talán sok volt elsőre a szex,először jobban meg kellett volna ismernetek egymást.Biztosan izgult,máskor biztasd jobban,pici alkohol esetleg.Azért az picit fura ha egy fiúnak nem áll fel egy meztelen nő látványára.
2017. okt. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
43%
nekem még az sem feltétlen kell, hogy meztelen legyen..
2017. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nekem már akkor is áll, ha ilyen szituba rágondolok, hogy mi lesz, nem hogy , akkor, ha ott vagyok ... lehet merevedési problémái vannak , ha többször is előfordul, hagyd a francba.
2017. okt. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Szop..asra se?
2017. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Fura volt, mert először csak csókolóztunk, volt tipi-tapi, akkor még felállt. Aztán csináltam neki szájjal, akkor felállt neki, de nem volt olyan kemény, mint vártam volna...aztán mikor elkezdte feltenni az óvszert, már nem állt fel :D Pedig tényleg szexi testem van, soha nem volt még ilyennel gond...na mindegy, biztos tényleg izgult, más magyarázatot nem látok rá. 22 évesen nem hiszem, hogy merevedési problémái lennének.
2017. okt. 26. 09:48
 10/26 anonim ***** válasza:
5%
Ha nem jön be a srác írj nekem ilyen gondjaim nincsenek 😉
2017. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!