Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért számít egy nő automatiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít egy nő automatikusan ribinek, ha nem az elfogadott nézetek szerint él?

Figyelt kérdés

Egy harmincas nő vagyok, aki szeret élni.

Utazom sokat, a saját cégemet vezetem, jól élek, szép házam van, szeretem a szexet, szeretek jókat bulizni, kikapcsolódni, anyukámat vidámnak látni.

De eszem ágában sincs utódokat potyogtatni, és családot alapítani.

A legtöbb nő szerint egy ordas k...va vagyok.

Pedig ha ezt egy pasi csinálja, akkor azt megtapsolják, meg irigylik.


2017. okt. 25. 17:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Látom, azért itt is akad jócskán irigy ember...

Kedves utolsó... A sikeres nő is nő. Es mint olyan, neki is vannak bizonytalan napjai.

Kedves kérdező... Tégy, amit csak szeretnél. Hála az égnek rég kinőttünk abból a sötétségből, amikor a nőknek csak gyereket szülni és az uráról gondoskodni volt szabad.

A beszólogatókkal meg nem szabad foglalkozni. Irigyek. Utálják a saját savanyú életüket, vagy csak irigyek a tiédre.

Légy boldog. Hisz ez az élet értelme, nem?

2017. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11: nekem nem savanyú az életem. Engedd már meg pasztmek, hogy azt gondoljak, amit. :)
2017. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#Behind the Mask...

Nem téged savanyúztalak le, és nem is beszéltem csúnyán

A kérdezőnek írtam, hogy ne foglalkozzon azokkal, akik irigyek rá.

Nem inged, ne vedd magadra...

2017. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
27 éves vagyok. Én sem akarok családot. Amikor ezt kijelentettem a családos munkatársaim majdnem meglincseltek ! :) Nem csak a nőket ítélik el ilyen dolgok miatt. Bár nem értem miért érdekel bárkit is, hogy nekem nincs kedvem gyerek visongásra felkelni éjjelente és azon fáradozni, hogy valaki másért is feleljek magamon kívül. Nekem így a jó én se háborodok fel amikor a minimálbéres párocska az 5. gyereket szüli pedig már az elsőt is alig tudja eteteni...
2017. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nincs bajom a gyerekekkel, sot en is szeretnek, de az utolso valaszoloval abban egyet ertek, hogy vicc, amikor szulik sorban a gyerekeket mindenfele gondolkodas nelkul...


31F

2017. okt. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

...aztan osszak meg a Facebookon egymasnak a terheses/kisbabas kepeket, megy a keresztbegratulacio stb... kozben meg tudod, hogy minimalberben toljak a gyarban... Persze mindenkinek szive joga gyereket csinalni, de nem gondolnak bele abba, hogy azt ugy kene, hogy a gyereknek is a legjobb legyen es ne kelljen nelkuloznie stb...?


Elozo voltam...

2017. okt. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!