Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért számít egy nő automatiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít egy nő automatikusan ribinek, ha nem az elfogadott nézetek szerint él?

Figyelt kérdés

Egy harmincas nő vagyok, aki szeret élni.

Utazom sokat, a saját cégemet vezetem, jól élek, szép házam van, szeretem a szexet, szeretek jókat bulizni, kikapcsolódni, anyukámat vidámnak látni.

De eszem ágában sincs utódokat potyogtatni, és családot alapítani.

A legtöbb nő szerint egy ordas k...va vagyok.

Pedig ha ezt egy pasi csinálja, akkor azt megtapsolják, meg irigylik.


2017. okt. 25. 17:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"A legtöbb nő szerint egy ordas k...va vagyok. "


Ha nők szerint, akkor ők csak irigyek. (heteró) Férfiakról nők, (heteró) nőkről férfiak mondjanak inkább véleményt.

2017. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha az ő lovuk sánta, legyen a ted is. Sajos sokan vannak így, de nem kellene hogy ez akár csak egy percet is lefogjon az életedből. Csináld csak, -ők is csinálnák- úgyis mindig lesznek ilyen “alacsony” emberek! :)

28

2017. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rossz nincs abban,ahogy élsz, mármint kivetni való nincs benne. A "legtöbb nő" egyszerűen irigykedik. Te kialakítottad magadnak az életed, élvezdd, másokkal ne foglalkozz!
2017. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, mi köze az egésznek ahhoz, hogy szereted anyukádat vidámnak látni?


Amúgy attól, hogy nem akar valaki gyereket, abból még nem következik, hogy komoly kapcsolatot sem akar. De abban sincs semmi kivetnivaló, hogyha te nem akarsz elköteleződni és laza, kötetlen, rövidtávú kapcsolataid vannak. A társadalom ezt valóban kevésbé fogadja el, de ne törődj vele. A *urva az, aki pénzért szexel. Te ezt csinálod? Nem. Akkor meg ez van, élvezd az életet.

2017. okt. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Én csak azt remélem hogy 50-60 évesen nem fogod megbánni, hogy nem lett(ek) gyerek(eid), mint azt a legtöbb ember teszi olyan korban már, amikor túl késő.
2017. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Csináld, csináld!


Dumálunk? ;)

2017. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Érdekes, hogy a szexet és a kapcsolataidat (akármilyenek is) kihagytad a jellemzésből, de mégis k/rvának tartanak... Vajon mit hagytál még ki a jellemzésből?:)
2017. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7

A szexről és a kapcsolataimról mindeki annyit tud, mint Te.

Nem teregetem ki a dolgaimat, nem árulom magam pénzért, sem semmilyen formában.

Egyszerűen csak élek.

Az a tény, hogy nem akarok családot, a nők 99%-nál kiveri a biztosítékot, és azonnal a k..rva szó jut eszükbe az életmódomról

2017. okt. 25. 19:15
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Sokan utálják látni, amikor egy nő a saját törvényei szerint él. A történelemben mindig a kontroll alatt álló nő volt az ideális nő, ami még nem kopott ki a köztudatból, és sajnos nem is fog egyhamar, bár nyugtasson a tudat, hogy jelenleg csak ribizni tudnak, nem pedig máglyán elégetni...
2017. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%
Hihető, hogy egy 30-as, sikeres nőnek számítanának ezen romboló vélemények. Magyarul vagy kamu a kérdésed, vagy nagyon nem tudod leszarni az embereket.
2017. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!