Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet valaki ilyen súly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ilyen súly mellett is viszonylag vonzó?

Figyelt kérdés

Nyílván nem a legjobb kifejezés a vonzó szó, tehát a csinos, talán jobb lenne.


[link]


Erre a modellre gondolok, sok képe van és a neten néha videókat is találni róla (csak erősen jogvédett, ezért hamar leszedik mindenhonnan).


A hatalmas súlya ellenére is egész szép a bőre, az arca és a felesleg is egyenletesen oszlik el rajta.


Más ilyen súly mellett járni is alig tud és sok esetben aránytalan is lesz, ő viszont 260kg felett is egész jóln néz ki.


(Ha minden igaz, komoly egészségügyi bajai sincsenek, és már 30 felett van.)


2017. okt. 23. 17:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hú bammeg. Mikor olvastam azt hittem valami szexi duci nő lesz belinkelve. Ennek meg konkrétan szétfolyik a teste. A segge és a combjai külön életet élnek.


A csinos jelződet inkább nem kommentálnám.


De, azt se akard már bemagyarázni, hogy nincs bőrhibája.

2017. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha neki nincs bőrhibája akkor nekem baba bőröm van.

Szép az arca, ezt elismerem, lehet, hogy van férfi akinek az alakja is vonzó, de akkor én valamit krvára nem tudok, amit ez a nő igen... fele ekkora sem vagyok és nehezen megy a "pasizás"

2017. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akinek ez a nő vonzó,az biza beteg.
2017. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát rajtam is van 10 kg,az is zavar,de ez már tényleg zsírdisznó.
2017. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!