Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet valaki ilyen súly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ilyen súly mellett is viszonylag vonzó?

Figyelt kérdés

Nyílván nem a legjobb kifejezés a vonzó szó, tehát a csinos, talán jobb lenne.


[link]


Erre a modellre gondolok, sok képe van és a neten néha videókat is találni róla (csak erősen jogvédett, ezért hamar leszedik mindenhonnan).


A hatalmas súlya ellenére is egész szép a bőre, az arca és a felesleg is egyenletesen oszlik el rajta.


Más ilyen súly mellett járni is alig tud és sok esetben aránytalan is lesz, ő viszont 260kg felett is egész jóln néz ki.


(Ha minden igaz, komoly egészségügyi bajai sincsenek, és már 30 felett van.)


2017. okt. 23. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem undorito semmi vonzo nincs benne....
2017. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
ahogy első mondja
2017. okt. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de számomra se nem vonzó, se nem csinos. Az arca szép lenne... ha nem lenne csak a fején legalább 10 kiló felesleges háj. Így viszont leginkább egy amorf körtére hasonlít.

Az, hogy egyenletesen oszlik el rajta... igen, egyenletesen oszlik el az a 200 kiló felesleg. Ami se így, se úgy nem szép.

Félreértés ne essék, nem kedvelem a vaságyastól 30 kilós anorex csontvázakat, sőt, kifejezetten bejön, ha egy lányon van egy kis plussz, na de nem 200 kiló.

2017. okt. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1 Viszont valaki már kelésekkel és durvább bőrhibákkal is rendelkezik ilyen méretekkel, ahhoz képest írtam.

Szerintem a súlyához képest vonzó

2017. okt. 23. 17:57
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen, a súlyához képest...

Jók a fizikai adottságai, meg rengeteged ad a külsejére. (Kivéve ami a testtömegét illeti.) A legtöbb extrém testtömegű ember külseje általában az igénytelenség miatt olyan, amilyen. És igen, a tömegük is szorosan összefügg az említett igénytelenséggel. Általában aki szeret ápoltan kinézni, az ügyel arra is, hogy ne legyen akkora, mint egy jól megtermett sertés, akit pedig nem érdekel a súlya, azt általában a bőre egészsége sem szokta érdekelni.

Persze, ezek nem feltétlenül vannak így, meg aztán az is tény, hogy minél több a plusz kiló, annál nehezebb mondjuk a bőr épségét megőrizni, de azért valahol mindkét dolog ugyanarra vezethető vissza.

Ennek ellenére én előbb lennék egy pattanásos, zsíros hajú, narancsbőrös 70 kilóssal, mint eme hölggyel.

2017. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem azért ez már kicsit sok.
2017. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Megijedtem.
2017. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy van-e bőrhibája? Az egész teste egy bőrhiba.
2017. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
fujjjjjjj
2017. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Undorító
2017. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!