Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Ti tisztában vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti tisztában vagytok azzal hogy ha láttok egy pasit mondjuk fecskében, vagy tornaruhában és levontok egy következtetést arról mekkora farka lehet az sokszor közel sincs a valósághoz?

Figyelt kérdés
Nekem pl. lankadt állapotban (ha tippelnem kellene 6-10 centi), viszont ha feláll akkor 18 felett van
2017. okt. 21. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Én tudom! Olvastam egyszer , hogy akinek kicsi lankadtan, annak nagyra nő, de akinek nagy , annak nem nő olyan hatalmasra.
2017. okt. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel elmúltam már 13,ezért igen,tisztában vagyok vele.
2017. okt. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Alap . Az a Nő aki látott lankadt meg merev fszt egymás után az tudja hogy így van
2017. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen! Csak ugye egy nő is megnéz egy pasit-és nem csak a fenekét- ugyanúgy mintha egy nő szembeáll velem én is megnézem a "combjait" :) Szóval szerintem sokan azt hiszik ha egy pasinak jobban dudorodik a gatyája az jobb vagy nagyobb vagy szexisebb, holott az semmit nem jelent. Én már hallottam olyat csaj szájából mikor együtt voltunk hogy: ÚRristen hogy meg tus nőni!! 😄
2017. okt. 21. 14:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy nő ismerősöm otthon van a témában. Ő több faszt fogott mint kilincset mint mondják. Azt mondta van húsfasz és vérfasz. A vérfasz többszörösére nőhet így kicsiből lehet igen nagy. De egy viszonylag nagyobb lankadt húsfasz lehet alig lesz nagyobb merev állapotban. Na ilyen egy,szakértő
2017. okt. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező,senkit sem érdekel,hogy lankadt állapotban mennyi az annyi.
2017. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-is t te honnan tudod kit érdekel és kit nem? Ha Téged nem érdekel akkor húzz a pcsba
2017. okt. 21. 15:06
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerinted attól, mert nők vagyunk, hülyék is vagyunk? Vagy a kérdésed 14 éveseknek szól? Mert a felnőtt nők tisztában vannak vele, hogy mi a helyzet.

De amúgy te nem igen. Ugyanis létezik hús és vérpénisz is, tehát van, akinek nem sokkal nagyobb merev állapotban sem, csak hogy eláruljak nőként neked egy titkot.:)

Amúgy meg marhára nem érdekelt soha, hogy kinek mekkora volt. Ha jó volt a pasi, akkor jó volt a mérete is, ez ennyire egyszerű!

2017. okt. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, tisztában vagyunk vele, nem vagyunk fogyatékosok,veled ellentétben
2017. okt. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én egy szóval nem írtam hogy ne lennék tisztában a kérdésemmel. Én tökéletesen tisztában vagyok vele, viszont úgy látom itt sokan nem 😄
2017. okt. 22. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!