Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felkészülni popószexre, hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkészülni popószexre, hogyan?

Figyelt kérdés

A párom még régebben kérdezte, hogy nem-e lenne kedvem kipróbálni, és akkor még elutasítottam, de újabban már engem is vonz a dolog, néha fantáziálok róla.

Nem szeretnék bénának tűnni, vagy ilyesmi! Azt akarom, hogy ő is boldog legyen, és ne csak rám meg a nyavalygásomra kelljen figyelnie!:)

Hogyan könnyíthetném meg a dolgot, és készíthetném fel magam erre?



2017. okt. 17. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
előtte beöntés, sok izgatás, tágítás, síkosítás
2017. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előtte izgasd magad és a popsídat is kezdel újazni majd mehet tovább ..
2017. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nálunk ez úgy zajlot hogy beöntés tisztálkodás kutyapóz én nyaltam őt és a nyelvem oda is felcsúszott majd becsúszott az újjam óvatossan! majd hagytam ő tolja rá magát....

Nem igazán jöt be neki abba is hagytuk

2 nap mulva háttal elkezdett lovagolni majd kivette és a fenekéhez tette... fél perc mulva tövig benne volt és ugrált rajta nyögött és élvezkedet...


Szóval ez olyan dolog hogy mindenkiek máshogy jó és mindenki máskép csinálja

2017. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hangulat is kell ahhoz, meg nyugodt idegállapot, odakoncentrálás. anélkül nem megy. sok sok türelem, mire összejön mire elviselhető lesz.
2017. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!