Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek nem nehéz az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek nem nehéz az análra felkészülni?

Figyelt kérdés

Beöntés nélkül?

Hogy szoktatok?


N


2016. aug. 31. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
En ha tudom hogy olyan helyre megyek ahol barmikor kaphatok analba egy farkat akkor mar elotte feldugok egy analplugot es arra raveszek egy tangat ami odaszoritja a fenekemhez a tagitot. Aztan amikor eljon az ido akkor csak ki kell vennem es nem kell olyankor elkezdeni a tagitast hanem mar pucsithatok is :)
2016. aug. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fannika, szerintem a kérdező a dolgok higiéniai oldala felől érdeklődne. :D
2016. aug. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Jaa bocsi akkor. De ezt amugy is jotanacskent mondom, elvezetes is ha megszokod :)
2016. aug. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát ez nekem nem jönne be.
2016. aug. 31. 00:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm szokott előtte beöntést csinálni, ritkán csináljuk, általában ő mondja meg, h mikor kéri oda :D én ettől totál beindulok mindig.. olyan kis huncut ilyenkor :)

elmondása szerint ettől higiénikusabb és így el is lazul előtte, élvezi is, és közben sem aggódik azon, hogy valami baleset lenne.

amúgy második menetnek szoktuk, első közben már ujjal izgatom neki, elsőre egyel aztán kettővel és miután elmentem majd újra kemény leszek már oda teszem be neki :)

25f

2016. aug. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én beöntést leginkább magam miatt végzek. Sokkal könnyebben el tudok lazulni, ha tudom, hogy semmi baj nem történhet. Először is vízzel kitisztítom magam, majd nagyjából 2 dl olajat a fenekembe fecskendezve vízzel mélyre juttatom. Az olaj egy része a bélfalhoz tapad és csak nagyon lassan csorog le. Nagyon jól síkosít hosszan.


Tágítani pedig együtt szoktunk, de ha két menetet tervezünk, az első után egy olyan latex bugyit veszek fel, amiben van egy felpumpálható dildó a fenekemnél. Az kitágítva tart.

2016. aug. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

És hogy a vizzel?


És milyen olajjal?


Én előtte tusolok, és ujjal nyúlok fel


de nem volt még gond belőle..


aranyered nem lett análtól?

2016. aug. 31. 00:41
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Csináltam bejöntést és iszonyú rossz volt, bent maradt a víz, nem akart kijönnni, mitha fel lettem volna puffadva, stb.


Én egyszer használatos kesztyűvel felnyúlok és kimosom magam, és ezt minden egyes wc-zés után, ha lesz szex ha nem. Ez már megszokás. Lehet valakiek ez undorító, de nekem bevált. 4-5 év szexuális élet alatt sosem volt semmi gond.


Nekem nem kell tágítás, már az elsőnél sem kellett, bemegy simán, néha egy kis zselé az elején, de utána sima ügy. Nagyon szeretem.

2016. aug. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az anál rendszeres. Beöntés az alap, ezt én diszkréten elvégzem szex előtt, tiszta vagyok, mint a patyolat. Fontos, mert a párom ott is imád kinyalni. Soha nem volt még semmilyen baleset, pont emiatt. Gumit sem használunk, sőt, ha elélvez a popsimba,benne is marad ameddig csak lehet, ringatózunk sokáig.
2016. aug. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen zuhanycsőre szerelhető fejjel csinálom:

[link]

Ez viszont csak akkor ajánlott, ha már ismered annyira a tested, hogy tudd, mi az elég. Személy szerint úgy szoktam használni, hogy beállítok egy kellemesen meleg vizet, majd addig engedem magamba, amíg azt nem érzem, hogy feszül a hasam. Utána megpróbálom bent tartani pár percig, majd a WC-n kiengedem magamból. Utána megismétlem, egészen addig, amíg tiszta víz nem jön belőlem. Ahogy tisztulok, egyre több víz fér belém, a vége felé már több liter is. Ugyanakkor előfordul, hogy nem jön ki az összes víz belőlem. Így szoktam várni úgy legalább egy fél órát. Olajat (olívaolaj) pedig egy ilyennel fecskendezek magamba:

[link]

Amíg az olaj bennem van, vízzel ismét feltöltöm magam.


Persze ezt én azért csinálom így, mert így szeretem. Egyáltalán nem kell ilyen extrémen. Sőt, elsőre nem is ajánlott.


Ha életed első beöntése lesz, én ezt a tartályosat javaslom neked:

[link]

Gyógyszertárban kapható, 1000 Ft. A zuhanyos a víznyomás miatt veszélyes tud lenni (ezért kell a fej, ami meggátolja, hogy túl erős legyen), de ezzel teljesen biztonságosan meg lehet csinálni, ráadásul biztos, hogy nem fogsz túl sok vizet magadba juttatni, ami veszély szintén fenn áll, ha zuhannyal csinálod.


Egyébként maga a beöntés egyáltalán nem fáj, még csak nem is kellemetlen. Egyszerűen csak olyan, mintha WC-zned kellene.


22/L

2016. aug. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!