Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg jó a szex egy kövér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jó a szex egy kövér lánnyal?

Figyelt kérdés
Normális alkatú vagyok és csak normális alkatú barátnőim voltak viszont most rám van állva egy kövér (nem telt, nem duci, hanem az az igazán kövér) lány. Tapasztalatokat kérek :D

2017. okt. 15. 21:44
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
81%
A szex minösége nem igazán ezen mulik. (Persze ha már valoban undorito a kinézete ahhoz nincs kedve hozzányulni a F-nak.)
2017. okt. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
47%
Én is lefeküdnék egy kövér lánnyal.
2017. okt. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
10%
20-as. Már a kérdésben kiírta, hogy nem csak enyhén duciról van szó, hanem egy dagadt disznóról. Mit nem értesz rajta? A selymes bőrről annyit, hogy a zsírcsomók, a ragyák megszakítják a selymes bőrfelületet.
2017. okt. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem jó érzés, bár függ a lány külsejétől és egészségi állapotától is. Nekem a barátnőm 120kg+, és tényleg selymes a bőre, nem narancsbőrös. A cickók kicsit lóghatnak, de a puha testért cserébe ez nem annyira hátrány, mint előny :D. A kövér csajok nagyon jók az ágyban (kevés kivétellel.)
2017. okt. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
25%
Lefogadom, hogy ezeket a kövér nőket istenítő hozzászólásokat mind dagadt csajok írták :D
2017. okt. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
86%

én voltam 120 kilós lánnyal, de nála mondhatni sorban állnak a jelentkezők :D

a mosolya ami elég sok pasi figyelmét felkelti

kedves rendes csajszi, lehet vele tök normálisan beszélgetni is

a szexet is nagyon élveztem vele, mondjuk nem a hagyományos dolgok voltak benne, BDSM elemekkel tarkítva

2017. okt. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
31%
Ha feláll rá egyáltalán és megtalálod valahogy a " bemeneti nyílást", akkor van esélyed szexre...hogy jó lesz- e, nem tudom, mert nálam már az első feltétel sincs meg...
2017. okt. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
67%

#26-os vagyok:

van tapasztalatom eléggé telt lánnyal aki viszont nagyon önző volt, szóval ezt is fontos megmelíteni

2017. okt. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
58%

Ne vedd figyelembe azokat a válaszokat, amelyeknél lesír, hogy nem próbálta. Pl SzDG, meg még sokan, akik "bottal sem piszkálnák".

Próbáltam, neked is javaslom. Utána még mindig dönthetsz. Mondok néhány dolgot.

Nagyon finom belemarkolni a puha húsba. A mellek gyakran igen nagyok, jó játszani velük, mindenhova oda lehet tartani őket. A kövér fenék izgatja az egész alhasadat, combjaidat, amikor hátulról támadsz. Ha szemből, a húsos szeméremdomb úgy körülfog, hogy az észveszejtő.

A kövér lányok ki vannak éhezve, nem mindig jut nekik fiú. Emiatt habzsolják az élvezetet. Nem kell mondanom, mit jelent ez. Kevés dolog van, amire kérlelni kell őket.

És ha mégis vége lesz, nem válik be, akkor is jót tettél vele, nemcsak az ágyban, hanem a lelkével is: nőtt az önbecsülése, és ez könnyebbé teszi számára a későbbi párkapcsolatokat.

De egyet soha ne tegyél: soha ne alázd meg azzal, hogy a kövérségét fölhánytorgatod. Ez mocsok dolog lenne, ilyet csak a nagyon bunkók tesznek.

2017. okt. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha érzed, tudod, hogy neki érzelmei vannak feléd, te viszont csak szexet akarsz, akkor inkább hagyd. Pláne, ha szűz is... Valamilyen szinten örökre kötődne hozzád, de nem lenne meg neki az az emlék, hogy szerette is, akinek odaadta magát.

Ráadásul sok férfi azt hiszi, egy kövér nőre nem kell úgy odafigyelni, tapló módon csak a saját élvezetük a fontos nekik. Semmiképp se éreztesd, hogy ő kevesebb, mint bármelyik másik nő.

2017. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!