Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg jó a szex egy kövér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jó a szex egy kövér lánnyal?

Figyelt kérdés
Normális alkatú vagyok és csak normális alkatú barátnőim voltak viszont most rám van állva egy kövér (nem telt, nem duci, hanem az az igazán kövér) lány. Tapasztalatokat kérek :D

2017. okt. 15. 21:44
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
29%
Dehogy jó. Már egyáltalán az is kihívás, hogy valahogy felállítsd a farkad egy ilyen zsírszörnyre, mert hát nem egy épületes látvány.
2017. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Nekem egy teltebb lány volt az első és egy soványa a második és most várok a harmadikra :D
2017. okt. 15. 22:12
 13/37 anonim ***** válasza:
78%
Nem testalkattól függ, hogy az adott csaj mennyire kíván téged, mennyire jó az ágyban. Ha nem zavar, hogy testesebb, akkor semmi akadálya nincs egy kellemes éjszakának. Ugyanannyi előnye-hátránya lehet egy vékony lánnyal, mint egy kövérrel. Neked kell tudnod, hogy bejön-e vagy sem. Általában minden kevésbé szépnek vélt nőben ott lakozik a bizonyítási vágy. Ha nem találod gusztustalannak a testét, akkor nincs visszatartó ok.
2017. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
78%
Az mi hogy “feláll a libidód”?
2017. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
71%

Mondd neki, hogy f#ngjon egyet , hogy legyen valami támpontod.

Amúgy meg úgy lenne korrekt, hogy közlöd vele a szándékod, hogy szexre kell. Ha még nem is volt kapcsolata, akkor nem biztos, hogy érzelmileg ezt el kéne vele játszani..

2017. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
59%
Tud az lenni, csak nem mindig úgy fértek egymáshoz, ahogy te szeretnéd.
2017. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
sok helyen olvcastam hogy nagyon izgató
2017. okt. 15. 22:31
 18/37 anonim ***** válasza:
78%

Nagyobb mellek, viszont lógósabbak. Csodás módon selymes, puha bőr. Aki nem szereti, ezt nevezi lógó bőrnek. Kis narancsbőr is előfordulhat. Nagyobb fenék, vastagabb combok. pl misszionáriusban végig érezni fogod, ahogy a combok gyengéden simogatnak. Lovaglóban ott a puha hasa, mélyebb köldöke. Egy hájasabb derekat pl isteni érzés ilyenkor megmarkolni.


Nekem 2 vékony csaj után vettél el az eszem a kövérebb nők. Sokat vártam a tiltott gyümölcsre :D

2017. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
35%
Bárhová tudsz rajta hajtogatni egy p*nát!
2017. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó: szerintem itt nem 180kilós gyilkosbálnákról van szó. nálam a duci csajok imádata kb 165cm /90kg felett megáll. Ez már a testesebb kategória, de azért az általad emlitettől elég messze van.
2017. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!