Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatnék olyan nőt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan nőt, aki eltudna fogadni, egy kövér szőrös testű srácot?

Figyelt kérdés
Társkereső oldalakon nem sok sikerem volt eddig. Most mindenki az olyan csupasztestű "hímrinygó" típusra gerjed. Na meg nincs félméteres farkam se, meg ilyenek. Van akinek bejön még ez a külső?

2017. aug. 9. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire szőrös?


Ha mint, egy bundának kell elképzelni, az gáz.


De, ha egészséges férfi szőrzetről van szó, az engem pl. nem szokott zavarni, sőt tetszik is.


Az, hogy mennyire vagy kövér, az már megint más kérdés. Ha pl. van egy kis "sörhasad", nem probléma, ha több, akkor az már nekem is gond lenne.

2017. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

Ha neked bejön nekik is.


De úgy látom neked nem jön be. Vagy megtetszel magadnak vagy teszel ellene.:)

2017. aug. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt bundának mondanám szó szerint. Ebből kis túlzással még sapkát is lehetne csináltatni annyi van.. Úgy képzeld el, hogy a hasam, hátam, kezeim, lában, seggem, mind csupa vastag szőr.
2017. aug. 9. 17:09
 4/9 A kérdező kommentje:
*borítja.
2017. aug. 9. 17:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Hűha, az valóban soknak tűnik, de vannak ilyen férfiak.


Vannak nők, akik ezt el is tudják fogadni. Egy kollégám, pont ilyen, mint te és van felesége és gyereke is.


Őszintén? Nem ezen múlik a párkeresésed, ne hagyd, hogy ez meggátoljon benne.


Van olyan nő, aki el tud fogadni, szőrrel és minden más hibáddal együtt.


De, attól, hogy szőrösebb vagy, ne gátoljon az ismerkedésben.


Hidd el, már ennyitől, amit leírtál sokkal férfiasabbnak tűnsz, a mai divatb-zik mellett!

2017. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szörtelenits! Ez alap, legalább a hátad, hónaljad és farkad.

Kezdj el futni, egészségesen kajálni és ha ée tudsz dobni pár kg-t, már jobb lesz a helyzez. Innentöl kezdve tudsz csajozni, és ha megszeret a csaj, nem fogja zavarni ...

2017. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Betegség áll a túlsúly mögött?
2017. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A ferjem is kb olyan szoros, mint te. Ez nem igazan tetszett nekem, de zavarni se zavart soha. Ot sokkal jobban zavarja, mint engem. Nala a szortelenites nem opcio, mert tenyleg nagyon sok van, es a bototvalastol szurna, a gyantazas meg iszonyat fajdalmas ekkora teruleten, ilyen eros szorzetnel.

A tulsullyal mar mas a helyzet. Mikor megismerkedtunk, nem volt rajta sulyfelesleg, de hat mostanra van vagy 20 kg. Na eeez zavar. Zavar, mert ez nem egy "adottsag", mint a szor, ezen igenis lehetne valtoztatni, es zavar azert is, mert az egeszsegenek sem tesz jot ennyi plusz kilo.

De a kerdesedre valaszolva: o tulsulyos is, szoros is, megis van felesege es gyerekei, szoval ez nem akadaly :)

2017. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont hogy a társkeresőkön van sok dagadt rusnya nő akinek te adonisz lennél. Nem egyből a top tizes csajokkal kell próbálkozni! Azoknak igenis az alfahím kell. Válogatnak mert megtehetik. Te kevésbé teheted meg. Így ne is nagyon akarj válogatni! :D

Mindenkinek érdeme szerint! Vagy húzz le a konditerembe javítani az alakodon! :)

2017. aug. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!