Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti milyen külsejű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti milyen külsejű lányra mondjátok hogy?

Figyelt kérdés
.. nagyon vonzó számotokra, nagyon lefeküdnétek vele, de komoly kapcsolat is lehetne belőle?
2017. okt. 13. 09:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
És hetero mielőtt olyanoktól kapnék üziket akiktől nem várom
2017. okt. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Anno a kamaszkori elképzelésem az ideális nőről egészen más mint a valoságban. Ma már mondhatom hogy az az elképzelt kép nem lenne az igazi, legalábbis csak külsőleg eldönteni hogy az adott lánnyal hosszútávon együtt legyek nem lehetséges. Jelenlegi barátnőm is a kisugárzásával, a természetesen szép arcával, gyönyörű mosolyával fogott meg. Pedig teltebb alkat, de imádom :)
2017. okt. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Örülök hogy nem a külsőre mentek. Ha belegondolok engem sem a külső izgat , ha valakivel járni szeretnék.
2017. okt. 13. 13:05
 14/19 anonim ***** válasza:
Ezért mondják hogy a szépség belülről fakad....
2017. okt. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ráadásul egy nem túl előnyös testet is ki lehet kupálni én pl gyúrok

Mindenki akkor szép ha annak érzi magát,ha nem így érez valahogy tenni kell ellene.

2017. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%

Első körben szerintem fontos a külső és a kisugárzás :) Viszont fontosabb a belső ha megvan az első körös szimpátia.

Ha már külsőt kérdezted: Én az alacsony lányokat szeretem, 184 vagyok és imádtam/nám ölelgetni a páromat, testalkatra vékony/normál/sportos legyen max. Szeretem a szép hosszú hajat meg a szemüveges lányokat, piercing, tetoválás max. 1-2, kulturáltan lehet :)


Belső viszont fontosabb: intelligencia számomra abszolút vonzó (nem derogál ha okosabb nálam, még az sem ha jobban keres), jó értelemben legyen bolondos, kedves, odaadó, gondoskodó, mély-érzésű, pozitív gondolkozású legyen, cicás-bújós, hűséges... kb. :))

2017. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#15: Zoli! Pontosan! Én is szakításom után olyan szinten padlóra kerültem, hogy fogytam nagyon sokat, aztán jött az ötlet, hogy elmegyek terembe, meglovagolom a fogyást (életmód váltás, sok mozgás, kajareform). Lassan 2 hónapja járok le (kb.) de tök jól érzem magamat, igaz eddig is gyalogoltam sokat, de most még jobb! Sokkal jobb a közérzetem, bár még messze vagyok az izmostól, de igyekszem és nem csak azért, hogy most be fogok csajozni emiatt majd (egy icipicit azért segít ez is :D ), hanem a saját egészségem miatt. :) Lusta életmód off, és ebből nem engedek :)

Bocsi az offért, de talán fél-offnak elmegy :)

2017. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mindenki először magának feleljen meg csak azután másnak! Előbb utóbb mindenki párra talál!
2017. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
én mindekit megdugnék
2017. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!