Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti milyen külsejű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti milyen külsejű lányra mondjátok hogy?

Figyelt kérdés
.. nagyon vonzó számotokra, nagyon lefeküdnétek vele, de komoly kapcsolat is lehetne belőle?
2017. okt. 13. 09:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Igazából mindegy.

Nem hiszitek el, de a legfontosabb még mindig a kisugárzás.

2017. okt. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Te hogy nézel ki ?? :)
2017. okt. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

hát nekem ez főleg belsőtől függ

külsőre a leggyönyörűbb test amit láttam az egy teltebb lányé volt 85 kg, alacsony is volt, de nagyon formás, feszes és vonzó, mellé az ágyban ahogy viselkedett...

de nálam a vonzalom főleg a belsőből fakad, legyen meg a megfelelő belső, de a külső is szintén sokat tud dobni, viszont messze nem elég csak az


24F

2017. okt. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más jön be, de a kisugárzás fontos.
2017. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Külsőre azok a csajok tetszenek, akiket egy átlag szépségversenyen is tovább juttatna a zsűri. A szupermodell alkatnál éppen csak egy kicsit nőiesebben kerekebbek, és nem szétsportoltak, mint egy fitnesz model. Még a kisugárzást is a megjelenését sorolom. Az olyan csaj tetszik nagyon, aki királynőien tud viselni egy estélyi ruhát elegáns estélyen, szexin egy rövid ruhát forróbb hangulatú partin, lazán koncerten egy pólót és farmert, standon meg természetesen egy csini bikinit.
2017. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Magas és teltebb alkatú, szóval a nagyobb, testes lányok alkatra, főleg, ha az arca és kisugárzása megfog.
2017. okt. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%

Nálam örök érvényű a "külső megfog, belső megtart".

Elsősorban nem a külsőségekre megyek, mert az maximum rövid távon előny.

Ha választhatnék, hogy egy pláza cica, bombázóval éljem le az életem, akinél egy szappanadagolónak is több esze van, vagy egy átlagos kinézetű, de szerethető hölggyel, nem gondolkoznék sokat a válaszon :)

2017. okt. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%

De egyébként a kérdésre válaszolva, nagyon változó, hogy kin akad meg a szemem. Az egészen vékonytól a teltebbig sok mindenki szokott tetszeni, de amit leginkább nézek, hogy szép arca van-e. De pl. egy bűbályos mosoly vagy egy igéző szempár már meg tud fogni :)

#7-es voltam

2017. okt. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A lányoknak is el kellene már hinni, hogy normális pasasnak nagyon megfelel egy átlagos külsejű, helyes csaj.
2017. okt. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Így van! Ha egy lány ad magára,nem hanyagolja el magát és van megjelenése az már elég. A nők sokkal válogatósabbak mint a pasik,nálunk szélesebb a skála. És azoknak a nőknek üzenem akik azt hajtogatják hogy nincs normális pasi,hogy de van rengeteg.Pl.én is meg jópár hozzám hasonló. Sportos vagyok,biztos egzisztenciám van,de mégis full átlagos vagyok.
2017. okt. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!