Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire zavar titeket a túlsúly egy férfin?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk korábban testépítő volt, de abbahagyta mert sokat kellett tanulnia, és emiatt meghízott?

2017. okt. 11. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 85-100 kg közötti pasik jönnek be. :)

20L

2017. okt. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a "lerobbant sportos" pasik jönnek be a legjobban. :) Komolyan. Nem vicc.
2017. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

az tök más, mert van alatta izom, csak ráment némi háj, mint amikor valaki eleve csak elhízott.

az belefér.

2017. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ruhában még elmegy, de meztelenül már kiderül, hogy lassan több a háj, mint az izom.... ez nagyon taszít?
2017. okt. 11. 19:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A 2es nagyon jól mondja! :D
2017. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok egy karcsúság. Ha nem nőiesen elhízott (cicis, karcsú derék, nagy popó), vagy nem extrém, simán bejön, ha jó a személyisége is.
2017. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Jó olvasni ezeket a válaszokat, én is megemberesedtem mióta abbahagytam augusztusban az edzést.
2017. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszik,ha egy férfi erős,izmos, nem az a szálkás fajta, hanem van az izom fölött"husi" :))))

20L

2017. okt. 17. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Barátom ilyen maci alkat izmos nagyon, nagydarab, de van fölötte azért háj, meg pocak, az a típus aki ruhában még iszonyat szexi de pucéran már nem igazán...de csúnyának se mondanám...férfias, a pocak azért zavar, de nem vészes, meg imádom, hogy ilyen jó puha (okés gondolom ez most így viccesen hangzik, de tök jó mellébújni, átölelni, olyan mint egy hatalmas párna <3 )

Az egyetlen turn off h kicsit csapódik a hasa szex közben XD ,

de am blokk nem zavar az alkata, mert az a lényerg ahogy viselkedik, az meg nagyon szexis és izgató tud lenni :P

Ennyi :P

2017. okt. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a macis testalkat jön be :D
2017. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!