Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lefekszek egy sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefekszek egy sráccal csak, mert kívánom a szexet, de nem szeretem akkor r*b*nc leszek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 19:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%
Egytől még nem. Heti egytől már esélyes.
2017. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha Gábor a neve, akkor nem leszel.
2017. okt. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%
Ez szubjektív, szerintem nem és te se gondold úgy szerintem. Ha nem fekszel le bárkivel, nem rakod olyan alacsonyra a lécet, hogy bárki átléphesse, akkor nincs ezzel probléma szerintem.
2017. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Uram isten.... lányok, felejtsétek már el ezt a r..ibanc vagyok dolgot... csináld azt ami jól esik b..azdmeg! :D :D Sz..arjátok le mások mit gondolnak rólatok, sokkal könnyebb lesz higyjétek el! Emberileg nem lesztek kevesebbek attól, hogy a testi vágyaitok kielégítése végett belementek egy egyéjszakás kalandba, vagy akár többe is... Sajnos ez ilyen evolúciós betegség... ha egy nő csinálja ezt akkor már egyből egy utolsó büdös f..asszopó égetnivaló r..ibanc lesz a legtöbb ember szemében, bezzeg amikor egy férfi csinálja ugyanezt akkor őt már szinte isteni szintre emelik, főleg férfitársai de a nők között is akad olyan aki igen.... sajnos ez ellen nem nagyon lehet mit tenni, csak le...szarni a többi ember véleményét. Emberileg nem leszel kevesebb, legalábbis az én szememben biztosan nem. :D :) Szóval nem, nem leszel r..ibanc. Tessék szépen lesz..arni mások véleményét, és élni az életed úgy ahogy neked jól esik! 21/F
2017. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14-es válaszoló szépen összefoglalta a lényeget.
2018. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15:

Persze, csak epp naiv módon alulbecsüli a közösség véleményének a jelentőségét.


Hiába szarod le az emberek véleményét, ha azok az emberek, akik fontosak neked, nem fogják leszarni.


Szóval persze, csinálni kell amit a test diktál, de kellő diszkrecioval.

2018. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!