Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szeretem, ha ujjaznak....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, ha ujjaznak. Ez fura?

Figyelt kérdés
Régóta vágyom rá, hogy az ujjaival elégítsen ki egy srác, de vagy nem érdekli őket, vagy nem tudják hogy kell csinálni.
2017. szept. 14. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Rossz srácokkal kezdtél. Olyannal próbáld, aki figyel Rád és örömet szeretne okozni Neked is!
2017. szept. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Próbáld meg ezt közölni a partnereddel, esetleg irányítsd, nincs abban semmi rossz. Ha szerencséd van és találsz egy megfelelő srácot, akkor ő majd megpróbál imponálni neked, és szerintem pozitív, ha tudod, mit szeretnél. A magabiztosság szexi!
2017. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Dehogy gáz. Én is imádom, ha a barátom ujjaz engem. Ráadásul nagyon profi. Mikor még szűz voltam és magamat ujjaztam akkor nem nagyon éreztem semmit. Viszont ha a barátom csinálja akkor nagyon hamar orgazmus közeli állapotba kerülök.

23N

2017. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha magadnak csinálod kőnnyen elmész tőle? Vagy kell kőzben a csiklódat is izgatnod?
2017. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha lány vagy, akkor egyáltalán nem. Ha fiú, akkor nagyon.
2017. szept. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

nem gáz


próbáld meg a következővel úgy, hogy mutató és középső ujjal ujjaz és hüvelyk ujjal izgatja a csiklódat :P

2017. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem fura!

Keress egy idősebb, tapasztalt pasit! Az majd a kezével is kielégít! F.

2017. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem fura :) Inkább tetszik ;)
2017. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez jó. Csak hozzáértő pasast kell kifognod, nem ilyen szobafestésre alkalmas ecsethajú nyomikat.
2017. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért kellett ennyire lepontozni? Mi rosszat írtam? Kíváncsi lennék mi a gond.. 3as válaszoló voltam.
2017. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!