Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem ha félnek tőlem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem ha félnek tőlem a nők és van több furcsa "imádatom"! Mit kéne tenni eztel? Vagy ez normális? Más is van így?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de szeretem ha látom szex közben ,hogy fél tőlem (az arcán) és alám van rendelve. De az nem izgat ha meg van beszélve egy szerepjáték, csak úgy ha igazából. Lehet ,hogy furcsa amit most mondok,de még azt is szeretem ha a csaj/nő menstruál és látom ,hogy szarul van vagy valami és akkor rámászok. Aztán ő elutasít, de én kiharcolom tőle (mondom ,hogy neki is jó lesz és stb.és akkor is tetszik amilyen pofát vág) és kész. Szeretem a vért és mániám kinyalni menstruáláskor a barátnőm, az is izgat… tetszik ,hogy ő gusztustalannak tartja vagy nem tudom… és nem akarja. Soha nem bántanám fizikailag úgy ,hogy valami komoly baja legyen de mégis ez izgat. Ez normális dolog? Kell vamit tennem ez ellen? Kizáró ok lenne egy ilyen férfivelnektek(nők/lányok) az együttlét e-miatt? 27/F
2017. szept. 28. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam igen. Ez már sok lenne. Benne vagyok vadabb dolgokban, de pl a menstruáció alatt senki ne akarjon kinyalni.meg honnan tudjam mikor gurul el mègjobban a gyógyszered, ès hogy leálsz e mikor már nem jó a dolog.
2017. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Azt én is szeretem ha szex közbe a pasi irányít és én vagyok alárendelve, de jól mondja az első válaszoló, amit te írtál az már sok lenne.

Szereted ha vérzik és úgy kinyalni? Hááát.

Az biztos hogy én se engedném meg.

2017. szept. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak akkor állok meg ha az akaratomat tudtam “érvényesíteni”. Az izgat ha megfélemlíthetek valakit az ágyban és az van amit csak akarok. Nem tudom kiben milyen benyomást keltek evvel…
2017. szept. 28. 16:08
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Ezt nálam csak egyszer probálnád eljátszani....
2017. szept. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Ember... te nem vagy 100as ;)
2017. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyáva féreg vagy, és elfojtott beteges agressziódat a gyengébbeken akarod érez(tet)ni, olyan helyzetben amikor alapból ki vannak szolgáltatva. Valójában egy gyáva kis senki vagy, nem férfi. Még kisbetűvel se.
2017. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj egy dilidokival! Ez valamilyen parafília.
2017. szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezeltesd magad.
2017. szept. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%

Akkor most fordítsuk meg a kérdést. Szerinted mennyire élvezné egy nő a szexet ha a párja nem azért "küzd" hogy neki jó legyen hanem megfélemlíti (amitől a nők hüvelye "bezár" így valószínűleg nem is tágulna és nedvesedne megfelelően ami komoly fájdalommal és kisebesedési lehetőséggel járhat) hosszú távon pedig maga a szex is félelmet váltana ki (akár csak a megerőszakolásnál hisz te tulajdonképp ezt akarod tenni) és könnyen egy életre lelki nyomorékká teheted. Emellett olyasmit követelsz meg ami undort vált ki belőle ami szintén hosszútávon a szex megutálásához a szextől (itt épp a nyalástól) való undort váltja ki majd belőle.

Most ezt végig olvasva szerinted egészséges lenne ebben a párkapcsolatban egy nőnek részt venni? És úgy érzed rendben vannak a vágyaid

2017. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%
Nekem nincs vele bajom. Szerintem elfogadható és izgalmas. Én sem vagyok különb. 22/N
2017. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!