Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem ha félnek tőlem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem ha félnek tőlem a nők és van több furcsa "imádatom"! Mit kéne tenni eztel? Vagy ez normális? Más is van így?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de szeretem ha látom szex közben ,hogy fél tőlem (az arcán) és alám van rendelve. De az nem izgat ha meg van beszélve egy szerepjáték, csak úgy ha igazából. Lehet ,hogy furcsa amit most mondok,de még azt is szeretem ha a csaj/nő menstruál és látom ,hogy szarul van vagy valami és akkor rámászok. Aztán ő elutasít, de én kiharcolom tőle (mondom ,hogy neki is jó lesz és stb.és akkor is tetszik amilyen pofát vág) és kész. Szeretem a vért és mániám kinyalni menstruáláskor a barátnőm, az is izgat… tetszik ,hogy ő gusztustalannak tartja vagy nem tudom… és nem akarja. Soha nem bántanám fizikailag úgy ,hogy valami komoly baja legyen de mégis ez izgat. Ez normális dolog? Kell vamit tennem ez ellen? Kizáró ok lenne egy ilyen férfivelnektek(nők/lányok) az együttlét e-miatt? 27/F
2017. szept. 28. 15:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez gyakorlatilag erőszak. Igen, száz százalékban kizáró ok lenne, ha nem hagyná abba azonnal, amikor mondom hogy nekem nem kellemes, nem akarom, gusztustalannak tartom.

Szeretek kísérletezni a különböző alá-fölérendelt szerepekkel, ha a párom dominál az ágyban. De ennek két nagyon fontos feltétele van: mielőtt bármi megtörténik, a párom meggyőződik róla hogy az adott dolog engem is izgat, és hogy az adott pillanatban nyitott vagyok a szexre.

Ez azt mutatja hogy nem tiszteled a párodat, nem érdekel hogy neki jó-e az együttlét, biztonságban és kényelmesen érzi-e magát veled. Ajánlanám egy szexuál- vagy legalább sima pszichológus felkeresését, mert így tartós, egészséges kapcsolatod nem nagyon lesz, ellenben jó sok nőt fogsz traumatizálni.

2017. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb ilyen egy nemi erőszak is. Az "áldozat" fél és undorodik az erőszakolótól. Kérdező,semmi rosszindulat de a te és a nők érdekében menj el minnél előbb egy pszichiáterhez,mert ez egy kezdődő mentális betegség jele...
2017. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem ez még beleférne.L
2017. dec. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!