Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Undorítónak tartjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Undorítónak tartjátok a gondolatot hogy lepisilnek?

Figyelt kérdés

2017. szept. 26. 22:04
1 2
 11/15 Peter KK ***** válasza:
A kérdés úgy hangzott: "... a gondolatot, hogy..." Akinek a már a gondolata is undorító, annak a lepisilés is nagy valószínűséggel az lesz. De... az csak 'gondolat', s még nem a cselekvés maga. A kettő nem ugyanaz! Aki ettől undorodik, az valószínű sok minden mástól is (pók, egér, stb) Aki nem undorodik, az valószínű sok minden mástól sem. S Ő az, aki sokkal kevésbé befolyásolható/ távvezérelhető/ programozható, mert nem egy könnyű zavarba hozni/ felidegelni. Nem ajánlom a "vizelet-terápia" kereső szót az undorodóaknak...
2017. szept. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
17%
_Aki ilyesmire vágyik, nem kell azt titkolni, csak fel kell vállalni, hogy te nem tudsz kielégíteni egy nőt, mert le szeretnéd hugyözni. A hugyozással me ne mint egy tolvaj bujkáljon az ember, hanem nyilvános helyen csináld...
2017. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nekem minden vágyam hogy egy fiú lepisiljen.
2018. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is szeretném kipróbálni,hogy lepisiljen egy fiú!Hogy rápisiljen a fodros puncimra,szerintem vibráló érzés lenne!Csak ezt én soha sem merném szóvá tenni.....
2020. jún. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem undorító de megalázó... Nem. Max én mást, de izgatni nem tud.
2020. jún. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!