Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennének ebben a helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Na a lényeg az, hogy van egy barátom. Úgy nagyjából A-tól Z-ig szinte mindennél és mindenkinél fontosabb. Nagyon szeretem őt, nagyon kötődöm hozzá. Nem akarom túlragozni. Volt neki az első barátnője, ő az én osztálytársam volt. Rózsaszín köd, love, egymással vesztették el a szüzességüket, ezt sem akarom túlragozni. Fél év volt. Csúnya vége lett. Nem megcsalás vagy ilyesmi csak egy szakítás felbassza az érzelmeket. Szóval nekik az úgy nem volt jó. Én egy pár hétig (max 2) jóban voltam a lánnyal, találkoztam is vele (sose voltam ennek a "válasszak közöttük" híve, de egyértelmű volt mindig is, hogy a srác számomra fontosabb), aztán offolt. Később kiderült azért, mert a régi társaságra emlékeztettem és felkavarta lelkileg stb, stb. Ez volt tavaly júniusban. Tavaly november óta újra beszélek ezzel a lánnyal és hát finoman szólva közel állunk egymáshoz. Az exe még most is barátom és most is megfogalmazhatatlanul fontos nekem. 10 hónapja van kapcsolata. Méghozzá jó. Mindenki mindent feldolgozott. A lányról annyit, hogy gyönyörű. Nem nézek ki rosszul, de azért nem vagyok egy Brad Pitt sem. A lány az leírhatatlan. Tökéletes a teste, az arca, egy gramm zsír nincs rajta, mindene feszes, csodálatosan néz ki *fun fact: és éppen most írt*, tehát egyszerűen egy főnyeremény és leírhatatlan érzés egy ilyen 11/10-es csajhoz ilyen közel állni lelkileg. A barátom azt mondta hogy nem zavarja ha bepróbálkozom, de lehet, hogy csak azt akarja, hogy nekem legyen jó. Nem tudom mit csináljak. Nagyon szeretem őt. És inkább legyek a "frendzónban" minthogy elkészítsem a legjobb barátomat. Viszont ezért a remélem jövendőbeli kapcsolatért is kár lenne. Életemben egy lányhoz se kötődtem vagy vonzódtam ennyire eddig

2017. szept. 25. 22:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jó de ez a tinédzser kábulat már fél éves lassan
2017. szept. 26. 00:57
 12/12 A kérdező kommentje:
Szóval azért van emögött tartalom
2017. szept. 26. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!