Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti dugtatok már lány egyetemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti dugtatok már lány egyetemi csoporttársatokkal, úgy hogy az egyetem előtt nem ismertétek egymást? F

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit ritkán látok az egyetemen: ritkán van közös tárgyunk. Az előző félévben én jelöltem be facebookon, de ő írt magától. Most szintén írt magától, hogy korrepetálnom kellene egy tárgyól (úgy, hogy jóformán nem is ismerjük egymást, csak maximum látásból). Honnan veszi egyáltalán, hogy én az adott tárgyat vágom? Az igaz, hogy előző félévben minden tárgyból mondhatni, hogy én voltam a legjobb a szakunkon, de ezek szerint híre mehetett ennek? Látom hogy egyedülálló, és olyan hangvételben beszélgetünk egymással ráadásul, mintha ezer éve ismernénk egymást. Persze lehet, hogy ő eleve ilyen közvetlen mindenkivel. De hogy juthattam az eszébe csak úgy, hogy írjon?


Vagy valami indokot keres, hogy írjon, meg tartsa velem a kapcsolatot? Szimpatikus lehetek neki?


Ebből alakulhat ki kapcsolat is, vagy esetleg "barátság extrákkal" dolog? Ha valaki már járt hasonlóképpen, írja már meg a történetét!


Köszönöm szépen előre is!


2017. szept. 25. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz itt semmi apa ne éld bele magad

Tényleg csak korrepetálást akar

Dugni mással szokott

2017. szept. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
biztos szimpi vagy neki, másféle képpen nem szeretne veled ilyeneket. sok sikert:) btw. alakulhat ki kapcsolat imo.
2017. szept. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia, igen, már a gólyatáborban a mellettem levő szobában lakó lánnyal,mondjuk csatak részegek voltunk szóval nem hiszem hogy segít, de egyébként ha írt(2x is akkor főleg) akkor akar valamit,és nem hiszem hogy korrepetálást:D

jó kis kamu szöveg,főleg ha úgy is beszélgettek. döntsd el hogy barátnőként szeretnéd vagy csak dugni, e szerint vidd a beszélgetést a továbbiakban. annyi hogy ha tutira azt akarod hogy meglegyen akkor döntsd meg mielőtt megkérdezed tőle hogy mit szeretne vagy valami, mert nehogy azt mondja hogy akkor ő nem is akarja, ha te nem gondolod komolyan.

nem vagy csajozós típus? csak lazán,mind mindig,mindegyikkel:) gl&hf

2017. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, jól látjátok, valóban nem vagyok egy csajozós típus :) Ezért szeretnék segítséget kérni.


Honnan láthatnám biztosra, hogy tényleg bejövök neki "úgy"? És hogy mikor léphetek tovább a dologban? :)

2017. szept. 25. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Én dugtam már más egyetemi csoporttársával úgy, hogy sosem jártam egyetemre...
2017. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Éppenséggel alakulat ki belőle bármi, figyelj majd a jelekre, ha korrepetálod, hogy hogyan viszonyul hozzád.

Nevet-e a vicceiden, mennyire akar valóban a tananyaggal foglalkozni stb..

2017. szept. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!