Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ezek olyan átlagon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ezek olyan átlagon felüli dolgok lennének?

Figyelt kérdés

Már egy ideje együtt vagyok a jelenlegi párommal és annak ellenére,hogy egy nagyon karakán,férfias férfi,egy-két komoly párkapcsolattal a háta mögött, meglepődve tapasztaltam,hogy az alábbi dolgokat még nem csinálta :


- állva szexelni, hátulról

- a nő gyengéden a szájára ül és úgy nyalja

-"erőszakosabban" szexelni, pl: határozottan megragadni a nőt

- ő a hátán fekszik,én is háttal ráfekszem és úgy dug,plusz a csiklómat izgatja közben a kezével

- oldalt fekve szeretkezni ( kiskifli,nagykifli póz)

-a számba élvez, én pedig hagyom,hogy a nagyja végigfolyjon a testemen.

- misszionáriusban lábak a nyakában

- lusta kutya ( én hason fekszem,ő hátulról hatol be)

- ha a nő masztizik előtte

- ha a nő csúszkál a farkán a puncijával és hozzá dörzsöli magát és úgy élvez el.( a nő)



stb..írhatnék még olyanokat,amik számomra alap dolognak számítanak és szerintem másoknál is,de ő kb eddig ezeket csinálta :


- misszionárius

- lovagló

- néha kutya póz.



Igazából nem okoz gondot, mert nyitott a dolgokra és én sem vagyok telhetetlen, csak én például egy férfival voltam eddig, ő meg azért volt több nővel is.Feltételeztem,hogy színesebb volt a nemi élet arra fele.



Az általam leírt dolgok szerintetek is átlagosak és úgymond "elvárható" egy kapcsolatban ?



Én 34 N , Ő 37 F


2017. szept. 25. 08:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Kb 2 komoly kapcsolatom volt eddig nokent. De a nisszionariuson tul a felsoroltak kozul egyik se volt meg. Nekem pl ezek nem alap dolgok :D
2017. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

na, igazából erre vagyok kíváncsi, hogy kinél hogy megy,mert akkor tudok viszonyítani :))


kedves utolsó : két komoly kapcsolat misszionáriusban ? ezt hogy sikerült összehozni ? bocsi,egyáltalán nem számonkérő a hangnem, sőt,inkább csak rácsodálkozó.

2017. szept. 25. 11:44
 13/27 anonim ***** válasza:

Jesszusom, nekem ennél sokkal "vadabb" nemi életem volt eddig, pedig az én szemszögemből az is tök átlagos volt. Ezek közül mindent csináltam már, és egyáltalán nem gondolom extráknak. Sőt én gyakorlatilag már mindent kihúztam a bakancslistámról, amit akartam.


Mondjuk új párom nekem is elég tapasztalatlan, és a kiflis pózra ő is azt mondta, hogy még nem csinálta úgy, én meg csak pislogtam, mert 8 évvel idősebb nálam. De ezek szerint ez inkább személyiségfüggő.


26N

2017. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
igen, én is arra tippelek,hogy egyénfüggő
2017. szept. 25. 11:54
 15/27 anonim ***** válasza:
Annyi a frigid, prűd nő, hogy nem csodálkozom ezen...
2017. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
mondjuk ebben is lehet valami
2017. szept. 25. 12:10
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem, inkább te fogtál ki egy baromi egyszerű pasit. 2 bites gondolkodás, faék egyszerűségű agy. Megesik az ilyen.
2017. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mi köze az agyi kapacitásnak a kérdés természetéhez. Külföldi filozófusról van szó, aki alapból a szexualitást nem ösztönlény szinten éli meg, mint a legtöbb ember. Elég más arra fele a prioritás és

részben meg is értem, hogy miért.Szellemileg sikerült emelkedettebb szinte kerülni.


Nem feltételeztem róla, hogy a csilláron lógva szexelt, de azért ilyen alap dolgok elmaradásán pislogtam egy nagyot. Őt nem igazán foglalkoztatta ez a témakör ezidáig.



Úgyhogy kocc van.

2017. szept. 25. 13:37
 19/27 anonim ***** válasza:
Mindig is meg akartam kérdezni, a filozófusok miből élnek? Vagy ők is segélyt kapnak az államtól, ahogy az ortodox zsidók a tóra tanulmányozásáért, mondván, az "egész embert kívánó feladat".?
2017. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

néha összekeverik a az átlagon felüli dolgokat azzal, hogy mit akar/mit szeret a másik.

Nekem ez a lista olyan lista, hogy már a legtöbbet csináltam, de őszintén egyik sem tetszett annyira, hogy kívánjam. Főleg nem 30 felett, akkor az ember már beáll arra a néhány dologra ami izgatja.


Viszont ahogy leírtad, nem úgy tűnik nekem, hogy ha kéred, akkor nem csinálja szívesen. Ha téged izgat, akkor próbáljátok ki, de most ne nézz rá kevésbé férfiasan, csak azért, mert nem csinált olyanokat amikhez valszeg nem is volt kedve.


Én imádok új dolgokat kipróbálni, de pl feleségem is olyan, hogy ha rajta múlna, akkor maradna a tök átlagos, megszokott dolgoknál. Nem azért, mert nem akar újat, imádja ha valami újjal jövök elő, de magától nem nyitott rá.

Ez nem jelenti, hogy rossz lenne bármi is, inkább kényelmesek vagyunk, megyünk arra, ami számunkra a legnagyobb élvezetet adja és ezt 30 felett már ismerjük.

2017. szept. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!