Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ezek olyan átlagon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ezek olyan átlagon felüli dolgok lennének?

Figyelt kérdés

Már egy ideje együtt vagyok a jelenlegi párommal és annak ellenére,hogy egy nagyon karakán,férfias férfi,egy-két komoly párkapcsolattal a háta mögött, meglepődve tapasztaltam,hogy az alábbi dolgokat még nem csinálta :


- állva szexelni, hátulról

- a nő gyengéden a szájára ül és úgy nyalja

-"erőszakosabban" szexelni, pl: határozottan megragadni a nőt

- ő a hátán fekszik,én is háttal ráfekszem és úgy dug,plusz a csiklómat izgatja közben a kezével

- oldalt fekve szeretkezni ( kiskifli,nagykifli póz)

-a számba élvez, én pedig hagyom,hogy a nagyja végigfolyjon a testemen.

- misszionáriusban lábak a nyakában

- lusta kutya ( én hason fekszem,ő hátulról hatol be)

- ha a nő masztizik előtte

- ha a nő csúszkál a farkán a puncijával és hozzá dörzsöli magát és úgy élvez el.( a nő)



stb..írhatnék még olyanokat,amik számomra alap dolognak számítanak és szerintem másoknál is,de ő kb eddig ezeket csinálta :


- misszionárius

- lovagló

- néha kutya póz.



Igazából nem okoz gondot, mert nyitott a dolgokra és én sem vagyok telhetetlen, csak én például egy férfival voltam eddig, ő meg azért volt több nővel is.Feltételeztem,hogy színesebb volt a nemi élet arra fele.



Az általam leírt dolgok szerintetek is átlagosak és úgymond "elvárható" egy kapcsolatban ?



Én 34 N , Ő 37 F


2017. szept. 25. 08:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen átlagos és elvárható lenne, sőt én még ezektől elvontabb dolgokat is el tudok képzelni egy kapcsolatban.
2017. szept. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

hogyne! persze. De az fentebb felsoroltak nem elvont dolgok. Ezek konkrétan alap dolgok ( számomra) és a fantázia nem is itt kezdődik.


Úgyhogy persze,hogy meglepődöm,ha egy tapasztalt, 37 éves érett férfi még nem élte meg a szexualitás ezen alacsony fokát.

2017. szept. 25. 08:29
 3/27 anonim ***** válasza:
34 évesen még én sem csináltam, de bármikor benne lennék: a háton fekvő, a kisfifli-nagykifli, szájbaélvezés kiköpéssel, lusta kutya, maszti előttem.
2017. szept. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

második válaszoló :


34 évesen még én sem csináltam, de bármikor benne lennék: a háton fekvő, a kisfifli-nagykifli, szájbaélvezés kiköpéssel, lusta kutya, maszti előttem.



kiskifli-nagykilfi : ez egy tipikus,szerelmes összebújás, amiből általában mindig dugás is lesz ebben a pózban.Ezt nem próbáltad még ???? Vagy akár együtt alvás közben is gyakran ez lehet az alap helyzet.



szájbaélvezés,végigfolyatva : még nem szoptak úgy,hogy valamennyi kifolyt a nő szájából és a mellére engedte???



lusta kutya : nem feküdt még hason a barátnőd,miközben valamit épp olvasott, te meg nem huppantál rá hátulról,tépted le a bugyiját és hatoltál be hátulról a punciba? Pedig ez is egy nagyon hétköznapi helyzet.Sokszor döglök az ágyon.És szerintem sokan mások is.



Maszti előtted : jó, ezt megértem. :)

2017. szept. 25. 08:41
 5/27 anonim ***** válasza:

Szerintem a leírt dolgok átlagosak egy normál szex alatt, ezekkel lehet fenntartani a változatosságot. Ha mindig csak lovaglóba vagy kutyába csinálná az ember, rövid időn belül ellaposodna.

Az ilyenfajta változatosság szerintem "kötelező..."

Aki ilyen "passzív" az valószínűleg az is marad, mert ilyen a beállítottsága.

25ff

2017. szept. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Most panaszkodsz vagy dicsekszel magaddal :-P? Amúgy ezek tényleg nem extra dolgok egy férfi szempontjából rengeteg nő viszont nem csinál ezek közül csak 1-2 -őt
2017. szept. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

se nem panaszkodom,se nem dicsekszem.Mert van mire?



A kérdésem pont annyi,amennyit ki is írtam.

2017. szept. 25. 08:55
 8/27 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok!

kiskifli-nagykilfit, ahogy írtad, úgy igen, volt, csak behatolással nem, testalkata miatt.

Lustakutya ugyanaz, vastag combjai és feneke van, nekem meg csak egy átlagos szerszámom, ami nem ért úgy "oda".


szájbaélvezés meg vagy kiköpte (sajnos nem szereti szájba), vagy nem szájába, hanem testére, vagy aki még leszopott, ő inkább lenyelte! :)

2017. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

8-as:

okés,így érthető.:)

De gondolom,nem ő az első barátnőd :)

2017. szept. 25. 09:01
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem átlagon felüliek, jelentős részét csináltam már, de ennél " durvább"/ extrémebb dolgokat is. Tanítsd, vidd bele a saját dimenziódba, hálás lesz...
2017. szept. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!