Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet finoman egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet finoman egy nő tudtára adni, hogy átlagon felüli a méretem, meg az állóképességem? (azt voltaképp sokan el sem hiszik)

Figyelt kérdés
Szóval szerintetek hogyan lehet egy nő tudtára adni azt, hogy órákig tudnám keményen döngetni? (hála a napi több óra edzésnek) És mielőtt ezt partnerkeresésnek vennétek: nagyon külföldön vagyok, és nagyon kicsi rá az esély, hogy itt találjak valakit a gyakoriról. Szóval ez csak egy kérdés... :P

2017. máj. 7. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez el kellene jutni legalább 1 nővel az ágyig,aztán ott bemutatni a tudásodat.
2017. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már elég sokkal sikerült, képzeld, csak mostanság van elég rossz időszakom
2017. máj. 7. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Igen sejtjük ebből mi az igaz 😂
2017. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A többség nem olyat keres, aki órákig képes döngeti, hanem olyat, aki ennél rövidebb idő alatt képes orgazmus(oka)t okozni neki.


Az átlagon felüli méretet meg szerintem érdemes valahogy a tudtára adni, ha úgy alakul az ismerkedés, mert van, akinél előny, van, akinél hátrány, és olyan is, akinél kizáró ok bizonyos méret felett-


(Főleg, ami a vastagságot illeti, mert a behatolás mélysége legalább szabályozható, ha a pasiban van annyi odafigyelés és önkontroll.)

2017. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
volt kb. 10 tartós(abb) kapcsolatom, meg vagy 40-50 kaland, meg szerintem egy sarokház árát hagytam ribiknél.
2017. máj. 7. 19:42
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es. köszönöm, végre egy értelmes válasz. Sajnos volt, akinek túl hosszú is voltam, de a legtöbbeknek viszont imponáló. Csak mostanság nem nagyon jutottam el odáig, hogy bárkinek a tudtára hozhattam volna, mi lapul odabent.
2017. máj. 7. 19:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a kapcsolataid számát hozd a tudtukra, nekem ilyen ribban.c pasi nem kéne
2017. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es válaszoló valóban jól összefoglalta a témát érintő kérdéseket.A furcsa az,hogy neked minden,amit leírt,újdonság volt,ilyen sok tapasztalattal a hátad mögött..
2017. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha dugásra keresel,annak imponál,de egy normális lányt a személyiséged fog meg. És ne akard rögtön oda terelni a témát,így csak a könnyű lányokat találod meg. És szerintem undorító,ha egy nőnek fizetsz,főleg ha már annyira jóképű vagy,hogy 10komoly kapcsolatod volt. Na meg 40-50 futó.... Neked mi bajod van? Egy ember képes már 1.-4. Nőnél megtalálni a megfelelőt. Te meg mind próbálgatod?

Te is hasonló szintén vagy mint a könnyű lányok....

2017. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!