Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ápolónők, nővérek viszonylag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ápolónők, nővérek viszonylag sokan miért öltözik kissé túl szexisen?

Figyelt kérdés
Csak a fehér szín az oka hogy sokszor átlátszik a bugyi,melltartó?Vagy van direkt szexuális oka is?Mondjuk valaki orvos vagy más ingerlése?

2017. máj. 4. 07:05
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Annak az az oka, hogy átlátszik, mert nem vesz fel pufajkát a köpeny alá, ugyanis mire az a 3-4 nővér egy éjjeli műszakban kihordja a szart a betegek alól, leoltja őket, lefürdeti, vérvétel, Pistabácsi behugyozott megint az éjjel 5-ödjére kell ágyneműt cserélni, a másiknak katéter, gyógyszer porciózás és már el is telt egy éjszaka, és megmelegszik a teste eközben. Ha dugni nem is, de ha szerencsés egy kávét tud inni jóesetben...
2017. máj. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Biztos, hogy benne van a pakliba az orvosok figyelmének a felkeltése, nem csak a dgás miatt, vagy hogy férjet fogjanak, de jó dolog behálózni azt aki dönt ki hova kerül, mert vannak jobb és kevésbé komfortos nővér pozíciók, de van aki egyszerűen ilyen, szeret jól kinézni és ennyi.
2017. máj. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Soha. Nekem hosszu kopenyem van. De neha mar nem lehet birni a nagy meleget. Amikor eszek pl le is dobom,megse abba uljek le a teakonyhaba.

Es ha akkor akat meghalni egy beteg akk meg ugy rohanok. Es nehany van ami atlatszik. Amibe nem, az Lonsdale sima de jo vastag polok. De meleg nagyon. Illetve 95C-t meg fekete garboba se lehet takargatni.

Es hidd el...minket jobban idegesit a betegek ketertelmu megjegyzese.

Szoval nem...nem szexiskedni akarunk.

En pl sebeszeten annak is orulok ha 1x iszok egy korty vizet.


Imadom a szerepjatekot az agyba...kivetel a noverket nem szeretem eljatszani. Mert valoban tudom mit csinalunk...es szex kozbe csak az jutna edzembe h Mari nenit hoztak kotozoesre mert tiszta gangraena a laba.


22L, hazas

2017. máj. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Hagyomány is, elvárás is.
2017. máj. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

2-es.

Az orvosnak kvara semmi beleszolasa h en hova kerulok dolgozni.

Ha hiszed ha nem, ha csak nem haziorvos v ilyesmi, nekem nem felettesem se nem munkaadom az orvos :D

A novedkes alazat az orvosok irant tiszteletbol adodik...de nem toluk jon a csingcsing :D

2017. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy biztos bármi is az oka szép megnyugtató látvány a sok rossz és baj között és természetesen minden tiszteletem Nektek tudom kemény munkátok van.
2017. máj. 4. 11:23
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem akarnék belemenni, de van két féle nővér, az egyik aki egész nap jön megy, teszi a dolgát, de van az is aki kibulizott magának olyan helyet ahol keveset kell mocorogni, éjjel lehet pihizni, traccsolni, fiatal ápoló srácokat meg orvosokat szédíteni, telefont nyomkodni és haláli bunkó ha valamiért meg kell mozdulni és kizökkentik a nyugalmas pihengetésből. Még akármelyik ismerősöm volt kórházban egy-két ilyenről szinte mindenki beszámolt.


Az orvos iránti tisztelet is van akiben megvan, meg van akiben nincs. Van aki kibeszéli a háta mögött az orvost, hogy mért pont azt írta fel, meg biztos nem mert nagyobb adagot felírni, mert hát a nővér látott sokat és tudja... hát akkor már csak az orvosit kellene elvégeznie.


Szóval le a kalappal azok előtt akik lelkiismeretesen dolgoznak, de vannak akik igencsak igyekeznek úgy kavarni a dolgokat, hogy nekik legyen minél jobb. Nem mondok erre se semmit, ilyen az ember, ilyen az élet.


Persze, meleg van. A gyárcsarnokokban is, meg a tetőkön dolgozóknak is nyáron, meg az útépítőknek is, meg a kirendelt rendőrnek is. Attól függetlenül vannak akik megoldják, hogy ne legyen ki minden, van aki ezért, vagy azért nem.


A legfontosabb, hogy nekem tök mindegy, ha kórházba kell lenni ez érdekel a legkevésbé.

2017. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

A nővérek 90%-ának kb enni sincs ideje, nem hogy szexiskedni. Nyilván előfodul az is, de ritka.

27/F

2017. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!