Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki csinált olyat, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csinált olyat, hogy végignézte, ahogy a párja mással szexel, vagy a párja nézte, hogy ő mással szexel, milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 20:42
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
89%

swinger élményünk nekünk is volt. Habár négyes volt, de négyesben az ember mindenféle felállást átél. A behatolás tilos volt, azon kívül minden. Izgató volt, párom szinte teljesen eksztázisban volt, olyan volt, mintha bedrogozták volna. Nem azért, mert annyira szuper volt minden, hanem valahogy csak átadta teljesen magát az érzéseknek és az idegen pasi is elég rámenős volt, nem hagyta őt sosem nyugton. Nekem is jó volt, de zavart, hogy a másik pasi ennyire rámenős és ennyire nyomult az én páromra, míg a sajátja nem érdekelte, emiatt volt kellemetlen része is.

Izgató volt, de azért kiemelném, hogy mint minden pasinál, nálam is, ha elsülök, akkor van egy pillanat, mint amikor hideg zuhanyt kapnék, kitisztul a fejem, már nem áll a farkam és nem hajt a vágy. Na akkor kicsit furcsa volt látni, ahogy a páromat lefogja és szinte mindent csinál az idegen pasi vele, dugáson kívül. Kellett nekem is pár nap feldolgozni a látottakat, de nem volt gáz. Amúgy is hamar felállt megint, akkor minden rendben volt, de azért azt a pillanatot nem felejtem el.


Annyit viszont megfogadtam, hogy jobban megválogatom a legközelebbi jelölteket, és erősebb lesz a szűrő. A pasi is jófej volt, egészen addig, amíg nem lettünk meztelenek, utána már csak maga és a párom érdekelte, amitől azért kicsit kinyílik a bicska. Szóval a szűrésbe fontos, hogy jobban megismerd a másikat, legalább annyira, hogy minimális tiszteletet érezz felőle.

2018. dec. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
46%

Mi nem csináltunk, de szerintem nem is nekünkvaló.

Személy szerint elég féltékeny vagyok, párom kevésbé, viszont akkor sem menne, ha ő nézne engem mással, mivel nem hiszem, hogy képes lennék rajta kívül a valóságban is osszebujni egy másik férfival.

Ha meg én látnám őt egy másik lánnyal.. már a gondolatra is inkább szomorú vagyok és nem hiszem hogy fel tudnám dolgozni, főleg ha úgy ítélem meg, hogy a lány “jobb” (külsőre és/vagy belsőre) mint én

2019. febr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
87%

# 32! Akarva akaratlanul, igencsak végigmértem annó.

Más helyzet volt, nem swinger, nem volt csók se . Ragyogott a férjem szeme. Megszerelmesedett, rájöttem.

Bizony fiatalabb, magasabb nálam. Szép csaj volt. mostanság is az. látom néha.

Női szemmel is...

2019. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
70%
Bár csak lány volt a plusz fő és hármas volt, szóval mindenki csinálta vele, de nagyon jó élmény volt mindhármunknak
2019. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
70%

29-es: az egészen más, hogy ha arra mész haza hogy az asszonyt a postás műveli, vagy pedig előtte megbeszélitek, kiválasztjátok a partnert, és közös akaratból szétkefélitek magatokat.

Iszonyúan nagy a különbség!

2019. ápr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
66%
Igen, a barátnőm jött elő az ötlettel, nővel akart látni engem (a 2ffi+1nő felállás nem érdekelte). Nagyon izgatta a dolog miközben másik nővel voltam több alkalommal. Érdekesen jött ki, mert mondogatta/mondogatja, hogy mit és hogy csináljon velem a vendégszereplő nő, míg ő közben minket néz és masztizik. A barátnőmet így olyan oldaláról ismertem meg, amit nem is gondoltam volna. Nagyon tetszik a dolog.
2019. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon jó volt..ahogy a 42 kilós barátnőm egy 26 centis faszra tornázza rá magát:)
2019. júl. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
55%

Elkezdi 26 centis....

LOL kiégtem

2019. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Mi az ex párommal nevettünk harmadiknak pasit. Nagy élmény volt nekem, persze sokáig kellett emésztgetnem, mert nem olyan egyszerű azért.

Szívesen folytatnám az ilyen játékokat...


34/F

2020. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Még nem,de kíváncsi lennék.

Utolsó,mit volt nehéz megemészteni?

2020. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!