Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Aki csinált olyat, hogy végignézte, ahogy a párja mással szexel, vagy a párja nézte, hogy ő mással szexel, milyen élmény volt?
Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 20:42
21/40 anonim 



válasza:





Annyira jó volt,hogy azóta is rendszeresen előfordul.
22/40 anonim 



válasza:





Én is nagyon szeretem nézni vagy hallgatni ahogyan a feleségemet mások (is) dugják.
23/40 anonim 



válasza:





50 év fölött öregek vagyunk ehhez, per pillanat így gondolom.
Érdekes lenne végignézni.
Hasonlít ahhoz amikor a férjünk a legjobb barátnőnkkel csinálná. Csak ezt nem titokba, én is látnám.
Lehet féltékeny lennék. Mert látszólag odaadóbb vele, mint velem.
Így van jól hogy nem csöppentem ilyenbe.
24/40 anonim 



válasza:





#23-as,miért lennétek öregek? Per pillanat így gondolod,de érdekelne végig nézni?
25/40 anonim 



válasza:





Aki másra vágyik, az elkorcsosult, ott már régen nincs valami rendben. Szégyellném, ha ilyen kapcsolatom lenne, repülne is azonnal a nő.
26/40 anonim 



válasza:





Szerintem ti mind betegek vagytok, hogy azt élvezitek, ahogy a "szerelemeteket" más döngeti. Ez nem valodi szerelem, ez csak kéjelgés. Ezek nem normális dolgok, ugye tudjátok?
27/40 anonim 



válasza:





Csak olyat csinaltam, hogy a lany ferje nezte ahogy dugom a felesegete... Nagy elmeny volt... De kiprobalnam a kerdesben szereplo felallast is.
29/40 anonim 



válasza:





Végignézni nem néztem végig, de hallani hallottam, az ajtóból, ahogy odaértem, mikor előbb végeztem a melóval... Lefagytam és olyan szr érzésem volt, hogy leírni nem bírom.
30/40 anonim 



válasza:





#26: nem hinném, hogy valaha is fel tudna izgatni, vagy egyáltalán jó érzéssel töltene el, ha bárki a barátnőmet húzza, de ettől miért kéne megbélyegezni azt, aki ezt élvezi? Fel kéne már nőni agyilag, és elfogadni, hogy nem vagyunk egyformák. Ki ezt szereti, ki azt. Van, aki a gyengéd összebújást szereti, van, aki a vad pornót. És van, akit meg ez izgat. Arról pedig, hogy mi a normális, és hol van a normalitás határa, hosszasan el lehetne vitatkozni. Baromi sok olyan dolog van, amit a többség normálisnak tart, pedig megalázóbb mondjuk annál, amikor közös beleegyezéssel mást is bevesznek az örömszerzésbe.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!