Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kit izgat a tanár-diák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kit izgat a tanár-diák szex?

Figyelt kérdés
Akár erotikus történet, szerepjáték, vagy megtörtént eset szintjén. Mesélnétek róla, ha van ilyen, vagy olvasnátok ilyen történeteket?

#szex #erotka
2017. szept. 22. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem.
2017. szept. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Uh engem is és egyetemen tanítok :D 28F
2017. szept. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En kozepiskolaban 18-19 evesekez. Lany osztaly. Szerinted hany dekoltazs gondolatebreszto egy 28 letszamu lanyosztalyban?
2017. szept. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A testnevelőtanárok hagyományosan ki szoktak emelni egy lányt negyedikben. Jó testű pasik, nincs nehéz dolguk.

Ismertem rajztanárt, nagyon sármos pasi volt, összejött egy negyedikessel. Szép lány volt nagyon. Később TV bemondó, műsorvezető lett, ott is hagyta az öregedő pasit, aki ezután sokáig a suli rajzszertárában lakott...

2017. szept. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!