Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bemollyzva miert olyan nehez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bemollyzva miert olyan nehez elelvezni?

Figyelt kérdés
De ha sikerul, nagyon eros es intenziv az olgazmus. Szinte remegsz utana. Ez miert van?

2017. szept. 21. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a tököm az a molly ?
2017. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Én pasiként nem próbáltam úgy még szexet, mert aszinták nem érdemes :D
2017. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az a molly? Vmi drog? Kéne a francnak!
2017. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


:(

2017. szept. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Légy szíves, ne szedj ilyen sz@rokat.
2017. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 12 éve szilveszterkor belabdáztattam a bnőmet, nagyon élvezte. Viszont valami kis hülyeségen megbántódott utána, és úgy besértődött, hogy bealudt. Mondom az igen, átalussza a labda flasheit meg a labdát, keményebb, mint én..:D Kólázz, ha tudsz szerezni, azzal az igazi mennyei a szex. Fiatalkorom emlékei..:)
2017. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy Rush-sal próbáld ki. Cipősboltban kapsz.
2017. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Bár a kérdésre senki nem válaszolt.


6-os! "Érdemes" volt rászánni akkor... :) Ha lesz rá lehetőségem kipróbálom, de a kokain pont duplája a Mollynak. 1 gramm Molly 40 font (12.000 ft), 1 gramm olcsó kokain 80 font (24.000 ft), szóval... Ez nem labda, ez por. Az eki ugye tabletta, jóesetben mdma van benne, de legtöbbször más is. A Molly pedig a teljesen tiszta, szennyeződéstől és más drogoktól mentes vegytiszta kristályos MDMA. Ugyan-az mintha valaki a lerészegedéshez nem pálinkát inna, hanem tiszta alkoholt. Ha minden igaz, pár éven belül legalizálják, és pszichológusok fogják használni. Akkor lesznek majd nagy bulik és szeretkezések. ;)


Esetleg ha valakinek van hasonló tapasztalata leírhatná.


https://www.youtube.com/watch?v=vPFB0rM1Xxk

2017. szept. 21. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!