Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak így tud elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak így tud elélvezni?

Figyelt kérdés

A barátom orál közben csak úgy tud elmenni, ha miközben kényeztetem, ő ujjazz engem...


Ez miért van? Vagy egyszerűen ő ilyen és kész?


2017. szept. 2. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én el tudok ilyesmi nélkül is, de sokkal gyorsabban megy, ha az én prosztatámat masszírozza a barátnőm közben, vagy ha simogatom a golyóimat (vagy ő), vagy esetleg markolászom a melleit, lenyomom a torkán a farkamat stb... nyilván a fantáziáját ez indítja be még eggyel nagyobb fokozatra, amitől el tud élvezni. Nem kell aggódni.
2017. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz jól szopni!
2017. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csak így tudok
2017. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az érzés, h belédnyul, h benne.van az ujja a.meleg, lucskos muffodban, felizgatja még jobban. Velem is csinálta már ezt pasi. Imádom, rohadtul felizgat.
2017. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A sheggét ujjazom és hamarabb és többször élvez el . Volt akinek eközben a nagy dudáit szívtam mindkettőnk örömére ...
2017. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!