Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyszerűen nem tudok elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudok elélvezni vele. Az én hibám lenne? 19L

Figyelt kérdés

Sosem tudtam elélvezni a barátommal, sehogyan sem. Korábban már tettem fel ezzel kapcsolatban egy kérdést, ott tanácsot kértem, mit csináljunk másképp, hogy legalább csiklóval sikerüljön.

Kaptam mindenféle tanácsot, a leghasznosabb az volt, hogy figyeljem meg, hogyan maszturbálok, és azt a technikát alkalmazza a barátom. Pár hete rájöttem, hogy valószínűleg ott van a baj, hogy én magamnak nagyon erősen nyomom rá az ujjaimat, míg ő nekem kevésbé.

Megkértem, hogy csinálja ő is erősebben, és így jobb érzés is volt, viszont így sem sikerült.


Létezik, hogy valaki csak egyedül képes elélvezni, partnerrel nem? Ez az én hibám lenne? Vagy szerintetek, ha egyáltalán nem végzek önkielégítést a kevésbé erős ingerek hatására is sikerülni fog elélvezni?


2017. aug. 23. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Igen ez jo otlet, ne maszturbalj egy ket hetig es a pasid csinalja csak neked. Egy ido utan biztos menni fog. Pl en is nehezebben megyek el a szopastol, mert a kezem ingere sokkal erosebb. Nalad ugyanez, csak no vagy. 24/F
2017. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Ne nyúlj magadhoz, egyáltalán. Csinálja a partnered, és majd az agy ahhoz az ingerküszöbhöz igazodik.
2017. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok minden fejben dől el. Ha az ember rágörcsöl, akkor nem biztos, hogy sikerülni fog. Ne legyenek elvárásaid, ne úgy állj neki a szeretkezésnek, hogy már pedig el kell élvezned. Egyszerűen csak élvezd az adott pillanatot elvárások nélkül. Ne az legyen a célod, hogy elélvezz, inkább legyen az a célod, hogy élvezd. A maszti megvonása egy időre jó ötlet, de egyébként te is ingerelheted magad az aktusközben, sőt szerintem kezdetben ez lenne a legjobb. Így lesz "sikerélményed", fel tudsz oldódni és akkor a barátodnak is könnyebb dolga lesz. Sok sikert nektek!
2017. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Vonzódsz e egyáltalán a párodhoz. Mert ha nem, akkor szimplán az is lehet egy ok.
2017. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én úgy élveztetek el nőket ált h csiklón nyalom és ujjazom a hüvelyét. 10-15perc alatt megvan
2017. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ehhez idő és gyakorlás kell. majd sikerülni fog idővel.

Nálunk 2 tuti dolog vált be (persze amellett, hogy halál felhúzzuk magunkat és már a falat kaparjuk)

- a csaj magának csinálja, míg közben a pasi farka benne van (ő tudja a legjobban, hogy mi esik jól neki és a pasi imádni fogja a látványt és az érzést)

- beszerezni egy szuper csikló vibrátort, azzal bárki meg tudja tanulni

2017. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5: Nagyon ügyes vagy! :D


[link]

2017. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Viccen kívül jó amit #5 mond :D

Fiú vagyok, nálam a barátnőm simán elmegy csiklónál 5-10perc alatt, akár nyalom, kézzel csinálom, de azt szereti legjobban ha ujjazom és nyalom, előző párjával még úgy se nagyon sikerült neki, úgyhogy szerintem nagyba partner függő is.

Hüvelybe még egyszer sem élvezett el, de azt mondja velem mindig nagyon közel jár hozzá, utána vagy túlgondolja, vagy ráparázik, és elmúlik, de rajta vagyunk az ügyön. ;)


Fontos a kommunikáció, hogy mond hogy neked mi a jó, és a barátod aszerint csinálja, mert gondolatot olvasni nem tud, illetve a hosszú előjáték is sokat tud dobni az együttléten.


Én férfiként szeretem a romantikus együttléteket és a hosszú előjátékokat, és általában úgy oldjuk meg hogy hosszabb legyen a menet, hogy barátnőm előbb szájjal elintéz, aztán előjáték, felizgatom, kis síkosító (mi babaolajat használunk, remek, mindenkinek ajánlom) és mehet az órányi kemény menet, aztán ha nem megy el hüvelybe, még elintézem nyelvvel.


Remélem tudtam segíteni :)

2017. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb faszi nem tudja elvinni a barátnőjét... szóval annyira ne aggódj... és én azt vettem észre, hogy a férfiak kevésbé vágynak a női orgazmusra, kevesebb energiát fektetnek bele, hogy sikerüljön. De amúgy igen, a folyton maszturbálás megnehezíti a kettőtök szexualitását is, ne masztizz annyit....
2017. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Feküdj hasra a srác meg keresse meg két ujjal a G-foltodat. A neten fent van hogy kell. Próbáljon előbb ujjazással és nyalással elélveztetni téged. Ha ez már jól megy akkor csak ujjazással, aztán a vége felé dugja be a farkát. Ha nem sikerül akkor a hiba az ő készülékében lesz.

35F

2017. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!