Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy csajnak rosszul esik ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajnak rosszul esik ha a pasi nem tud elélvezni?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy lánnyal, éjszaka is csináltuk, aludtunk, másnap folytattuk, leginkább szájjal csinálta, de olyan sokáig hogy megunta, kérdezgette folyton hogy nem jó? Ezután a szex után nem beszélgetünk, alig válaszolt valamit néha nagy nehezen. Mondjuk bevettem egy tablettát, mert nem akartam vele hamar elsülni, de így meg sehogy. Sztetek mondjam el neki? Ezért nem beszél vajon velem mert csalódott hogy nem sikerült elélveznem, vagy mert rossz volt a szex?
2017. szept. 4. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, rosszul esik, mert én is azt gondolnám, hogy valamit nem jól csináltam.

És semmi s..rt ne vegyél be, mert lehet, hogy állni fog, de hogy nem mész el, az tuti. És az baromi lehangoló. Akkor inkább ne legyen túl hosszú az együttlét (mondjuk nekem 20 percnél több nőként nem is kell előjátékkal együtt), de legyen meg a kölcsönös kielégülés. Meg aztán mindenkinek van önkontrollja, tessék gyakorolni, és akkor nem fogsz hamar elsülni sem. Meg aztán ha ilyen gondjaid vannak, azt meg lehet beszélni, illetve előjáték során ha élvezésig csinálod a partnerednek, akkor sokkal kevésbé lesz rossz, ha együttlét alatt hamar elmész. De nyilván ez gyakorlás és tapasztalás kérdése.

2017. szept. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen rosszul esik. Mondd el neki, hogy mi volt. Én is úgy lennék vele, hogy tuti hogy béna voltam. Ne vegyél be semmit. Inkább menj el 5 perc alatt mint hogy sehogy.
2017. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tud rosszul esni. A párom is szokott hasonlóan viselkedni, de nekem is előfordul - bár tablettát még nem szedtem - hogy egyszerűen elfárad a szája, vagy keze. Ha védekeztek, szerintem váltastok pózt, amiben könnyebben el tudsz jutni a csúcsra. Nekem ilyen a kutyapóz ha jobban előredől a lány. Vagy verd egy kicsit magadnak.


Nekem a páromat is izgatja, ha kicsit csinálom magamnak a szeme láttára, majd ő fejezi be. Ilyenkor van, hogy úgy "adom át", amikor már tényleg csak befejezni kell. :)


Remélem tudtam valamicskét segíteni.

2017. szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem baromi szarul esne ha nem tudna elélvezni a pasim
2017. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt már, és az volt a válasz hogy: Nem is szeretsz, csak a szexre kellek, meg ha szeretnél akkor kívánnál, és bőgött. Na jó nem is! De valójában megesett, és akkor az rosszúl esett a lánynak, és csalódott volt.
2017. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De most akkor mondjam el neki hogy bevettem egy tablettát csak miatta hogy ne süljek el túl hamar, vagy ez már késő?
2017. szept. 4. 12:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, mondd el neki!
2017. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De nem késő? Ez 5 hónapja volt, és amúgyis csak a szexről szólt
2017. szept. 4. 13:54
 9/10 anonim ***** válasza:
heh, amúgy igen, rosszul esik nekik ha a pasi nem sül el, mert azt hiszik, hogy miattuk történt. Mivel általában 99,9%ban a pasik el tudnak sülni, ezért nagyon úgy vannak, hogy valamit rosszul csinálhattak, nem elég vonzóak és a többi.
2017. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ilyenkor minden módszer megengedett csak süljek el ? A popójába akartam betenni
2017. szept. 5. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!