Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha konkrétan megmondom egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha konkrétan megmondom egy férfinak, hogy szexelni szeretnék vele, az bennük milyen érzést kelt?

Figyelt kérdés

Mármint általában, ha egy nő csak úgy közli a pasival.

Tetszik a srác, tudom, hogy én is neki, meg van a vonzódás, de komoly kapcsolatnak nem lenne jövője. Nem lelombozó ez egy férfinak? Érdekes maradhat a nő ezek után, hogy nem kell érte küzdeni, mert gyakorlatilag felkínálom magam?

Szerintem nem gáz így, néma embernek anyja sem érti a szavát szerintem, és a játszmázásokat se szeretem.

26n


2017. szept. 21. 13:50
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Jobban szeretem az egyenes választ, mint a köntörfalazást. Örülnék neki.
2017. szept. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már húznám is le a sliccem...
2017. szept. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló esetem,csajjal irogattam, ő otthon én discoban!Hívtam,hogy jöjjön el a buliba,erre ő, ha sexet akarok akkor siessek hozzá!!! Még a söröm sem ittam még... :)
2017. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Előző 34/F
2017. szept. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!