Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha konkrétan megmondom egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha konkrétan megmondom egy férfinak, hogy szexelni szeretnék vele, az bennük milyen érzést kelt?

Figyelt kérdés

Mármint általában, ha egy nő csak úgy közli a pasival.

Tetszik a srác, tudom, hogy én is neki, meg van a vonzódás, de komoly kapcsolatnak nem lenne jövője. Nem lelombozó ez egy férfinak? Érdekes maradhat a nő ezek után, hogy nem kell érte küzdeni, mert gyakorlatilag felkínálom magam?

Szerintem nem gáz így, néma embernek anyja sem érti a szavát szerintem, és a játszmázásokat se szeretem.

26n


2017. szept. 21. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Jó érzést kelt. :-)
2017. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem dagadna a büszkeségtöl a mellem (meg még valami:-))
2017. szept. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Feleségül vennélek!:-D Végre egy nő, aki nem rébuszokban, megfejthetetlen jelekkel, apró csak a nők által dekódolható gesztusokkal jelzi a szándékát.
2017. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lelombozó ez egy férfinak? Érdekes maradhat a nő ezek után, hogy nem kell érte küzdeni, mert gyakorlatilag felkínálom magam?"


A nők tényleg ilyen hülyeségeket képzelegnek a férfiakról? :DD


Semmi ilyesmi.

Én személy szerint egyrészt örülnék, másrészt meg kicsit zavarban lennék.

2017. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Azt értékelem,hogy őszinte s direkt vagy,nem ilyen apró jelek meg mit tudom én mivel próbálod tudtára hozni a másik félnek a szándékod.

Viszont személy szerint én nem igazán örülnék egy ilyen ajánlatnak s a nő fügvényében élek a lehetőséggel vagy nem.

Persze ahogy a fenti válaszokból kiderült a többség értékeli s élne is a lehetőséggel. Minden ember más.

2017. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
számomra egy k---a lennél és otthagynálak a francba
2017. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen befeszülne a gatyám a büszkeségtől. Szeretem ha kerek-perec megmondják amit akarnak.
2017. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Többre értékeljük az egyenes beszédet, mint a halandzsázást.
2017. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Rögtön felmerülne bennem, hogy vajon mennyi férfinak mondhattál még ilyet...
2017. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
számomra elég pozitív érzést... :)
2017. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!