Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet valami gond abból hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami gond abból hogy fitymaszűkülettel szexelek?

Figyelt kérdés

Tegnap először voltam egy lánnyal. Nagyon féltem, mert komoly szűkületem van, de érdekes módon becsusszant és nagyon élveztem semmi fájdalmat fezsülést nem éreztem.

Ami baj lehet esetleg az hogy nem tudom úgy tisztítani és valami fertőzést kap emiatt a lány, de szerintem ez kizárt, hiszem orális szexel tuti több bacit viszek be oda, hiszen állítólag több baci van a szájban mint a végbélben. Illetve nekem abszolút nem gyulladt semmi....


2017. szept. 21. 09:13
 1/6 A kérdező kommentje:
És illatos szappan szaga van mindig!!
2017. szept. 21. 09:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Miert nem teteted rendbe? Sokkal esztetikusabb es egeszsegesebb lenne.
2017. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyunk mar igenyesek magunkra es a parunkra is.
2017. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gusztustalan vagy
2017. szept. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Heti szoros sapka kérdés. Ugye az illatos szappan témával csak provokálni akarsz.
2017. szept. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni sem,hogy milyen fitymaszűkülettel élni,de azt tudom milyen normálissal !Nem lehet rendesen letisztítani a szűkült fitymás makkot,nem is tudom hogyan oldod meg ? Jól jársz,ha megcsináltaod és csodálatos érzéki gyönyörökben lesz részed ,mert a farkad legtöbb érzőideggel rendelkező része az ,ami most takarva van !
2017. szept. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!