Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet fitymaszűkülettel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet fitymaszűkülettel szeretkezni? Csajok mit szólnátok a fitymaszűkülethez?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki orvoshoz küldene voltam dokinál csak sajnos be van telve így egy hónap múlva vagyok kiírva műtétre.

Viszont EGY aranyos lánnyal megismerkedtem úgy van hogy jövő hétvégén nálam alszik. Hatalmas a vágy nagyon ki szertném próbálni nagyon bejön a lány de még nem tudja mi van velem. A csajok hogy fogadják ezt a dolgot?


2017. szept. 18. 06:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mennyire vészes a szűkület?

Mi történik merevedéskor?

2017. szept. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1. Teljesen rajta abszolút nem jón le semennyire
2017. szept. 18. 08:24
 3/14 anonim ***** válasza:
Hogy tisztitod akkor ha nem jon le a bor? En meglepodnek az fix, es lehet elmenne a kedvem a szextol.
2017. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű sajnos valóban, de lehet, szóval nem büdös nem undorító csak a bőr rajta van.
2017. szept. 18. 10:04
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Lehetni lehet, de egy igényes nőnek nincs kedve ilyen pasival szexelni.
2017. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5. Miért nincs, mi a probléma vele?
2017. szept. 18. 10:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Egészségtelen, csúnya, és nem lehet vele úgy bánni, mint egy rendes farokkal.
2017. szept. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7. Miért egy körülmetélt pénisz nem csúnya?
2017. szept. 18. 10:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem eredeti állapotában tetszik csak, de a te esetedben szó se lehet róla. Akkor inkább metélt legyen.
2017. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kivárod szépen a műtétet. Még tetszeni is fog a csajnak, hogy nem ajtóstul rontasz a házba, hanem megismeritek előtte egymást. És attól még kielégítheted máshogy, de én a helyedben ezt a péniszt nem mutogatnám műtétig.
2017. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!