Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet fitymaszűkülettel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet fitymaszűkülettel szeretkezni? Csajok mit szólnátok a fitymaszűkülethez?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki orvoshoz küldene voltam dokinál csak sajnos be van telve így egy hónap múlva vagyok kiírva műtétre.

Viszont EGY aranyos lánnyal megismerkedtem úgy van hogy jövő hétvégén nálam alszik. Hatalmas a vágy nagyon ki szertném próbálni nagyon bejön a lány de még nem tudja mi van velem. A csajok hogy fogadják ezt a dolgot?


2017. szept. 18. 06:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

" És attól még kielégítheted máshogy, de én a helyedben ezt a péniszt nem mutogatnám műtétig."


Miért nem mutogatnád?

2017. szept. 18. 14:52
 12/14 anonim ***** válasza:
Hogy ha már elmentél dokihoz hogy műtsön meg de nincs időpont. Most meg azt bizonygatod hogy neked így is jó akkor minek akarnád egyátalán megműtetni? Nem hiszem el hogy ennyire ki vagy éhezve hogy nem hiszed el nekünk nőknek hogy undorító dolog... Nekem olyan mintha csak egy virsli lenne... De gondolom akkor nem valami nagy ha ilyen problémád van. De az lenne a legjobb ha megbeszélnéd a csajjal mert mindenkinek más tetszik.
2017. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Miért nem mutogatnám?

Hát mert ez rendellenességnek számít, s mint ilyen, ezek általában nem tartoznak a szép, esztétikus, vonzó dolgok közé. De szerencsére lehet ellene tenni műtéttel, csak győzd kivárni.

2017. szept. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy apró ambuláns beavatkozásról van szó. Felcsippentik és lefejtik a makkról. Így egészségtelen
2017. szept. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!