Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gond, hogy jólesik a szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond, hogy jólesik a szex, de Nekem kevés?

Figyelt kérdés

Ha szexelünk, valahogy "űr" marad bennem, nekem jólesne még, de Ő többnyire perceken belül horkol...

Jó a szex, de sokkal jobb lenne mégegy.

Hiába csinálok akármit, alszik. Megértem, hogy fáradt, de ... baj van velem?

22l


2017. szept. 11. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk ne csak lefekvés előtt csináljátok, hmn?
2017. szept. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy munkahelyen elfárad és ennyire futja, vagy talán nincs kedve elég volt neki egy menet, de szerintem ha végeztetek és nem vagy elégedett, akkor nyúlj egy kicsit magadhoz az hátha segít! Remélem tudtam segíteni, sok szerencsét és persze sok boldogságot!
2017. szept. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbáld lenyűgözni, ha vége van az első menetnek vesd be magad, próbáld felizgatni valamilyen mozdulazokkal, ruhákkal de csak néha érj hozzá, hagy keljen fel a fantáziája sztem ennek egy ffi sem tudna ellen állni!
2017. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem idealis a partnered, s nem miattad szexel veled, hanem a sajat elvezete fontosabb.
2017. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mindig igyekszik, hogy nekem is jó legyen és jó is, de hiába sikerül egyszer elmennem, akkor is jó lenne még. Figyelmes, törődő...


Reggel alig tudom felkelteni, este is fáradt, mert alig alszik. Napközben meg dolgozik.

2017. szept. 11. 14:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet igaz amit a 4. mondott, de egyébként ezt csak te tudod, hogy viselkedik veled szex előtt vagy után. Ha rögtön rádmászik nem kényeztet szavakkal simogatással stb akkor lehet, hogy csak játékszer vagy de ezt csak te tudod! Nem akrok véletlen sem hülyeségeket írni!
2017. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor csak szimplán fárdt a sok munkától, alapból vann olyan ember aki rengeteget alszik még is fárdt és nem is dolgozik :D
2017. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Eszembe sem jut, hogy csak használni akarna. :)

Csak elgondolkodtam, hogy ha neki elér, nekem miért nem?

vannak olyanok, akiknek semmi se elég, de én nem akarok ilyen lenni.

2017. szept. 11. 14:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg te is elaludni és nem az élvezetre gondolni ha meg nem megy nyúlj magadhoz élvezkedj egy kicsit magadon az is segít biztos vagyok benne!
2017. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ilyen fiatalon elég fura ez. Szabadnapokon sincs reggel, napközben szex? Semmi változatosság, spontaneitás, pl. hogy zuhany alatt, szabadban vagy csak elkapna pl főzés közben? Nekem így nem lenne elég, de ez kiderül az első hetekben mikor elkezdünk járni, együtt aludni és én akkor nem folytatnám, mert m lesz akkor 10 év múlva?
2017. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!