Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gond szerintetek, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond szerintetek, ha az élvezet szex közben mindig valami tárgyhoz kapcsolódik?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

kb. 12 éves koromban már elkezdtem rendszeresen önkielégíteni magam, volt hogy napi 4-5 alkalommal is. Ami örömet okozott már a kezdetekben, hogy olyan dolgokra végeztem ezt, hogy nők kabátban, ruhában fürdenek, vagy bepisilnek nadrágba.


Már gyerekként rákattantam erre a wetlook és bepisilős műfajokra. Kb. 20 évem így ment el, hogy ha volt partnerem is, akkor is szex közben ezekre kellett gondoljak, hogy meglegyen a tökéletes szex. Szerintetek ezzel el kellett volna már annak idején mennem pszichológushoz? Vagy annyira nem tartjátok ezeket a jelen levő parafíliákat ( perverziónak ) betegesnek?


Őszinte válaszokat várok, előre is köszönöm!


32/F



2017. szept. 3. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Hát ne is haragudj, de szerintem ez nem annyira normális.
2017. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Keress olyan partnert, akivel ezt őszintèn megbeszèlheted ès gond egy szál sem...
2017. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sok ilyen ruhában fürdő nő kép meg videó van fent, wetlook-nak hívják ezt a műfajt. A bepisilős nőket pedig wetting her pants, pee pants stb. címszókkal szintén kidob a google. Mindkettő műfajból több százezer videó és millió fotó van fent. Hát ezekre kattantam már rá 12 évesen a net előtt ülve. :)
2017. szept. 3. 22:00
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
'97-ben már volt neted? Az igen! Akkor még qrvalassú betárcsázós net volt csak. Az is rohadt drágán, de te már ilyen videókat (!) néztél...én 30 éves vagyok.
2017. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Modemes netem volt, igen. :)
2017. szept. 3. 22:09
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem gond. Nem a TV-re vagy a kocsira vagy egy tárgyra masztizol hanem mondjuk felizgat egy nőn egy kabát. Ha csak a kabát magában lenne a furi lenne, de az sem gáz. Tárgy fétis. Van ilyen. Ha csak nem tökéletes a szex akkor nincs gond, főleg ha másképp is el tudsz menni.


N.

2017. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Emiatt ne legyen bűntudatod és ne vádold magad. Mindenesetre az okát ennek a vonzódásodnak érdemes lenne kideríteni, biztosan valami lelki oka van, és érdemes lenne pszichológussal beszélgetned.
2017. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy fétis addig fétis, míg nem találsz partnert, aki elfogadja.
2017. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Te beteg vagy! Nem hiszem, hogy valaha is normália leszel!
2017. szept. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Érdekes vélemények hangzottak itt el. :) A legtöbben azt írtátok ez nem gáz egyáltalán. Viszont kedves utolsó válaszolónak más a véleménye. Megkérdezhetem a korod, és hogy miért vagyok beteg szerinted? Gondolom ezzel az erővel a több 100e wetlook producer aki csajokkal forgat ilyen filmeket ők is betegek. Meg a további producerek akik a másik témában teszik ezt. :) Mellette jól meg is fizetik a filmen szereplő alanyt, és persze a producer se csóró. :)
2017. szept. 4. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!