Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Lebuktam" maszturbálás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Lebuktam" maszturbálás közben a férjem előtt, ez olyan nagy bűn?

Figyelt kérdés
Màr a kezdetektől is keveset szexeltünk, (rà szoktam màszni, nèha sikerrel jàrok nèha elutasìt ,hozzàm szokott bùjni, simigat, meg is puszilgat)de èn jobban kìvànom a szexet, megcsalni meg nem akarom, maszturbàlok, ezt mondtam is neki, hogy csinàlom, nem tehetek ròla, nagyon flusztràlt vagyok, ha nem elègülök ki többször is. 😑 a lènyeg, hogy mèg sose làtta, hogy művelem ( nem is akarja làtni ) ès tegnap este felèbredt rà, nem kapcsolt villanyt csak kitapogatta, hogy merre is vagyok ès hàt terpeszbe voltam, ellökte a tèrdem ès azt mondta : ezt nem hiszem el, morgot mèg valamit, de nem èrtettem , hogy mit elfordult ès aludt tovàbb. Rosszul esett ès most kellemetlenül èrzem magam, nem azèrt mert maszturbàltam, nem is azèrt mert most "rajta kapott" ha nem a reakciòja miatt, mintha gusztustalan dolgot tettem volna 😔 ti mit tennètek? Nagyon szeretem, sok mindent toleràlok, de ez most nagyon fàjt. 30n
2017. szept. 17. 09:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen nő mint te aranyat ér. Örüljön hogy nyílt vagy vele és őszinte és nem megcsalod, hanem megoldod azt a problémát amit neki kellene. A hűséget mindenképp díjazni kellene. Sajnos férfiként tudom mit élsz át, én is évekig voltam ugyanilyen helyzetben, bánom hogy nem léptem le korábban, a végén ő lépett félre.
2017. szept. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Es mire (kire) gondoltál mikozben csináltad?


A ferjedre vagy valaki másra?

2017. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen :DD
2017. szept. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy semmiterő az ilyen szerintem, aki nem képes úgy megdu gni egy nőt hogy utána ne maradjon éhes.

Kettő. Nem képes normális kommunikációra. Ezt tabuként kezeli vagy nem beszel az erzeseirol illetve nem érti h miért érinti ez szarul. 😂 Meg lehetne beszélni.

2017. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy,kire-mire gondolt? Hogy jön ez ide? Az én fantáziámban pl soha nincsenek konkrét személyek, csak elképzelek egy vad sztorit.
2017. szept. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15:

Nem mindegy


Ha rendszeresen konkrét személyre gondol mikozben massal él, akkor szakitson


Másrészt ha nem személyekre gondol de olyat szitukat képzel el amikben a férjével nincs része, akkor tegyen erte


Stb. Stb


Na erted már aranyom, hogy miert lényeges ez? Vagy még mayarazzam?

2017. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%

Tudod, aranyom, én mint írtam, sosem gondoltam konkrét személyre, kapcsolat alatt és azon kívül sem. Tehát ez nem jelent sokat. De ha valaki konkrét személyre gondol, akkor is mindegy, mert az hogy ő a szomszéd srácra vagy Jason Statham-ra gondol közben lényegtelen, tekintve hogy egyikkel sem fog összejönni. Kicsi az esélye hogy a férjére gondol közben, mert szerintem azzal a saját kedvét is elvenné.

Kérdező, engem ez nagyon zavarna, én is sokáig voltam így, nem igazán volt szex de ha én mondani merészeltem, akkor ki voltam kiáltva szex centrikusnak, akinek csak "az" kell. Hát, a 2-3 havonta egy nem volt elég, bevallom. Én elváltam.

2017. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a férjeddel kell megbeszélni. Nem velünk!

Ne keress mentséget, vagy feloldozást online. Neki rosszul esett, akkor hiába mondom, hogy részemről streamelheted is, még fizetünk is érte és megköszönjük, de a férjednek rosszul fog esni ettől függetlenül, akkor nincs értelme tőlünk kérni a bűnbocsánatot.


Amúgy kapcsolatban a maszturbálással addig nincs baj, amíg képes vagy utána szeretkezni is. Nagyjából ennyi.

2017. szept. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem libidó gondok vannak a pasidnál ideje komolyan beszégetnetek erről hogy mért nincs szex.
2017. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!