Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon égő az, ha lebuktam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon égő az, ha lebuktam a szüleim előtt, hogy szexelek a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Szex közben hangok hallatszottak ki a szobámból, és a szüleim ezt szóvá tették amikor kijöttünk a szobából a barátnőmmel. Nagyon szar volt. Azóta nem bírok rájuk nézni. Ilyet miért kell szóvá tenni?

Ebből miért kell ilyen nagy ügyet csinálni?

Ma kérdezték, h hova megyek, mondom h a barátnőmhöz, és kérdezik, h most náluk fogtok nyögni, és az ő szüleit fogjátok zavarba hozni?!

Nem értem mi lett velük, eddig normálisak voltak.

Szerintetek mi a bajuk?


2017. júl. 7. 21:11
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
91%
ha normális szüleid lennének akkor nem lenne az! simán csak gyökerek ennyi
2017. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:
100%
lehet irigyek,mert ők már nem tolják a szexet,,,,ne foglalkozz velük és szexeljetek,ami a csövön kifér ill. befér:D
2017. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
kicsit hallkabban legközelebb te se akarnád hallgatni szüleidet ahogy nyognek
2017. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Mert ha nem teszik szóvá,akkor legközelebb már 2-szer ilyen hangosan nyögsz,az pedig 2-szer olyan kellemetlen lesz nekik(is).

Gondolom a szüleid sem szoktak hangosak lenni.Amíg otthon laksz ,addig toleránsnak kell lenni,tisztelni kell a másikat.Ha lesz saját otthonod majd,akkor ott úgy nyögsz ,ahogy akarsz.

2017. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem finoman is meg lehet mondani neked (a barátnőd távollétében,hogy ne égjen az a szerencsétlen lány) hogy legyetek halkabbak. Te úgy is tolmácsolni fogod neki is.
2017. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2017. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Egy olyan hazban, ahol tobben laktok illik odafigyleni a hangokra. Eleg visszataszito mas parokat hallgatni szex kozben. En is utaltam a hugomat hallgatni a szomszed szobaban, erdekes en mindig tudtam csendben csinalni.
2017. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

19 évesek vagyunk.

Próbálunk csöndesek lenni, de azért valami hang jön ki belőlünk. Nem értem, hogy ilyet miért kellett szóvá tenni, mert ha zengett volna tőle az egész ház az más, de így hogy alig adtunk ki hangokat, komolyan mondom az órakattogás is hangosabb nálunk...

2017. júl. 7. 22:40
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Normális emberek nem tesznek szóvá ilyet. Én speciel örülnék neki ha hallanám ahogy szexel a gyerek..elvégre akkor tudom hogy egészséges, nem b*zi, és tudja mi a jó. :D
2017. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is tajparasztok a szüleid...ezt sokkal árnyaltabban is közölhették volna.

Én pl. anyámmal jókat viccelődöm, ha a sex kerül szóba. Ő jó fej.

2017. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!