Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Lebuktam" maszturbálás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Lebuktam" maszturbálás közben a férjem előtt, ez olyan nagy bűn?

Figyelt kérdés
Màr a kezdetektől is keveset szexeltünk, (rà szoktam màszni, nèha sikerrel jàrok nèha elutasìt ,hozzàm szokott bùjni, simigat, meg is puszilgat)de èn jobban kìvànom a szexet, megcsalni meg nem akarom, maszturbàlok, ezt mondtam is neki, hogy csinàlom, nem tehetek ròla, nagyon flusztràlt vagyok, ha nem elègülök ki többször is. 😑 a lènyeg, hogy mèg sose làtta, hogy művelem ( nem is akarja làtni ) ès tegnap este felèbredt rà, nem kapcsolt villanyt csak kitapogatta, hogy merre is vagyok ès hàt terpeszbe voltam, ellökte a tèrdem ès azt mondta : ezt nem hiszem el, morgot mèg valamit, de nem èrtettem , hogy mit elfordult ès aludt tovàbb. Rosszul esett ès most kellemetlenül èrzem magam, nem azèrt mert maszturbàltam, nem is azèrt mert most "rajta kapott" ha nem a reakciòja miatt, mintha gusztustalan dolgot tettem volna 😔 ti mit tennètek? Nagyon szeretem, sok mindent toleràlok, de ez most nagyon fàjt. 30n
2017. szept. 17. 09:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsen gyerek, keress új párt...
2017. szept. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen jogosan erzed. Ne titkolozz elotte, ezt igy mond el neki. Ha megint csak elkened a dolgot visszabfog utnj eveken belul. Allitsd tenyek ele es meseld el neki. Jobb a tiszta helyzet es kesz.
2017. szept. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Komoly szexuális életetek lehet nektek is...:)30 éves vagy gondolom a férjed sem 60...Egyáltalán minek vagytok együtt?Jókat főzöl neki vagy mi?
2017. szept. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Keress új párt basszus, velem is ezt csinálta egy férfi (28). Annyira mrgbantott a viselkedesevel, mintha baj lenne velem. Egy hete menesztettem, nem szerette ha magam csinalom csak ha vele. Nem tudom min van kiakadva.. hogy megcsalom magammal vagy mi a szösz?
2017. szept. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
28 a fèrjem, 6 ève vagyunk együtt, fizikai munkàt vègzünk mindketten, nagyon fàrasztò sokszor elèg koràn megyünk aludni,mindent közösen önerőből teremtettünk meg, ha együtt vagyunk az nagyon jò mindketten kielègülünk, tartalmas az együtlèt, mèg ha kevèsszer is van...
2017. szept. 17. 10:09
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja mert a pasiknak lehet fszt verni feleség barátnő mellett.

De egy Nő már azt se csinálhatja ez nagyon gáz!!


Basszus nem egy másik férfi farkán pörögtél.


Válj ell. Kezdj új életet. Mert ez a Pasas Nemnormális.


23 N

2017. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
De f.. féejed vn,én kidobnám..
2017. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen tudattad vele, hogy kevés a szex. Neked nagyobb igényeid vannak mennyiség terén. Ha nem hajlandó ez ellen tenni, akkor semmi okod, hogy szégyelld magad amiatt, mert a többletet magad által oldod meg.

Amúgy ha én lennék egy ilyen házasságban, amúgy az én házasságom valószínűleg rosszabb, mint a tiéd, csak annyi különbséggel, hogy nálunk gyerek is van, akit nekem néznem kell. Ha nem lenne gyerek, én már kiléptem volna a házasságból, mivel akkor jó egy kapcsolat, ha egyeznek a szexuális igények. Nálatok ez nyilván nem így van. Én kilépnék a helyedben belőle, ha nem tudjátok ezt megbeszélni.

2017. szept. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Hát na..empátia. Ha egy nő masztizik egészségére..ha én keltem volna fel vettem volna észre pár másodperc múlva nagy valószínűséggel meredő dákóval segédkeztem volna kedvesemnek. Ez semmi más amit tapasztaltál csak férfi ego. Tudja hogy kevés de most szembesült is vele..szégyen érzet. Nem lehet mindenki toppon ezt mindenki tudja csak nem mindenki érti. Többet igényelsz el fogadtad és tisztességesen meg is oldottad..innen már csak nektek kell megbeszélni. Ne szégyenkezz ez miatt de neki sem kell..sok minden közre játszik egy ilyen helyzetben. Oldjátok meg.
2017. szept. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem règ megkèrdeztem tőle, hogy mièrt volt olyan amilyen ès azt mondta, hogy nem esett neki jòl, hogy ő ott fekszik mellettem, mint egy darab fa èn meg ezt csinàlom. Mondom mièrt zavar? Mert nem tetszett. De mièrt? Mert nem rendes vàlaszt nem nagyon kaptam, lehet a fèrfi mi voltàt kèrdőjeleztem meg ezzel?
2017. szept. 17. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!