Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy egy szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy egy szexuális téren nem működő kapcsolatbòl kilépve a libidòm nulla, és önkielégítéssel is alig van orgazmusom? Tönkrementem odalenn?

Figyelt kérdés

4 évet voltunk együtt, a szex sosem volt őrjìtő és egy idő utàn ingerült, idegbeteg lettem. A szex nem okozott örömet, inkàbb csak muszàjbòl, meg pròbàlkozàsbòl feküdtem le vele, az utolsò 1 évben meg volt, hogy hònapokig se. Egyszerűen nem működött a kémia szerintem. Oda jutottam, hogy a végére egy lùzert làttam benne, aki nem is férfi màr a szemembe, merthogy arra sem képes, hogy rendesen.............

Megcsalni sosem csaltam meg. Sőt most sincs kedvem senkivel lefeküdni. A hüvelyi orgazmusra valò készségem is eltűnt. Csak csiklòs orgazmusom van még ùgy is, ha csak maszturbàlok. Azelőtti kapcsolatokban ilyen nem volt. Tök nagy volt az étvàgyam és nem is gondoltam soha arra, hogy mi az a csiklòs orgazmus. Most 28 évesen egy szexuàlisan kiégett hp lettem. Annyit küszködtünk egymàssal, hogy működjön ez a része, hogy kicsit bekattantam és ezt leszàmìtva is nagyon hiànyzik és megvisel, hogy nem tudtuk összehozni az életünket együtt. A szexen kìvűl tök jòl elvoltunk. Ùgy érzem ez a részem meghalt és kb nem is érdekelnek a férfiak, olyan szinten se, hogy nem is tartok vonzònak senkit. Mi lesz ìgy?


2017. aug. 31. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Eléggé elkeserítő helyzet, elhiszem, de időt kell adnod magadnak! Nyugodj le, szervezz magadnak új programokat, és ha tisztul kicsit a tudatod, akkor találsz majd egy olyan pasit, akivel kiegyensúlyozott lesz minden. :) Sok sikert! (F/32)
2017. aug. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szivesen élvezésig nyalnám a puncid :) irj privit ha gondolod 27/F
2017. aug. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha majd találkozol egy pasival, aki megfog és újra vágyakat ébreszt benned, akkor újra a régi önmagad leszel, ez egészen biztos.:)
2017. aug. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, normális.


Sok kutatás foglalkozik vele, hogy a nők és a férfiak eltérően működnek. A férfiak jellemzően akkor kívánják jobban a szexet, ha egy ideje nem volt benne részük, a nők pedig akkor, ha rendszeres szexuális életük van. Magyarul, egy nő minél többször csinálja, annál jobban kívánja.


Hidd el, ha elkezded megint gyorsan rá fogsz kattanni.

2017. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy a nő élvezze a szexet, ahhoz egy megfelelő pasi kell, aki királynőt varázsol belőle.

Persze ha a pasid már nem csinálta, azzal már a te kedved is elment, de nem kell aggódni, ahogy jön egy másik pasi akinek az egyetlen célja, hogy örömöt okozzon neked, magadra sem fogsz ismerni milyen vadmacska válik belőled.


Hidd el, nem vagy egyedül, sok kapcsolat ért így véget.

2017. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te vagy a lúzer, miért tőle várod, h kielégítsen? Ugyanennyi szereped van benne neked is.
2017. okt. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!