Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnál is kb. nulla előjáték...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is kb. nulla előjáték van, vagy a felfogásommal, igényeimmel van baj?

Figyelt kérdés

Baratommal kb. annyi előjáték van hogy, fekszünk egymás mellet, én kézi munkátok,ő is a csiklommal ugyanezt. Aztán jön a behatolás.

De nem ennyi nem lenne elég, szivesen vennem az ölelkezést, csókokat stb...

Többször is felhoztam, nyugodtan ecseteltem neki hogy ezt nem lehetne?

Nem. Edigg egy lány se szolt emiatt , plusz szerinte ezt csak egy éjszakás kalandnál kell.

És én lettem leszólva.

De akkor miért olvasok a neten olyanokat a neten hogy fontos az előjáték stb.. Vagy a baj velem van. Felétek ez hogy zajlik fiúk /lányok?:)

19/lány . Barátom 8 évvel idősebb ha ez számit.


2016. dec. 5. 18:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Másnál van beszélgetés, csókolózás, simogatás, esetleg birkózás, de szopás/nyalás stb mindig.
2016. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

A barátod egy bunkó... Ahogy elnézem, ha nem lenne "muszáj" még kézzel sem izgatna csak egyből durr-bele-balázs...


Ha ennél többre vágysz mint minden normális lány, javaslom keress olyan fiút aki képes erre és szintén fontosnak tartsa...

2016. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Igazi bunkó a pasid már bocs!! Csók,simogatás,cici-punci izgatas kézzel,nyelvvel alap előtte..
2016. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Huha, ilyen gyors válaszokat ritkán kapok, koszonom:) ment a zold pacsi.

Megnyugodtam akkor. Sikerült jol kifognom akkor.

2016. dec. 5. 18:06
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Férfi létemre egyéjszakás kalandban és párkapcsolatban is mindig megadtam az előjátékot,hogy a nő full-full élvezze a szexet,mert így van ahogy mondod, az nagyon is kell.


21/F

2016. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon ritkán, nyilván izgatottságból adódóan van, hogy nagyon rövid, vagy elmarad.

Általában azért van 10-15 perc símogatás, puszi, csók mindenhol, majd orális kényeztetés kölcsönösen. Van,hogy több is.

Szóval változó,de az, hogy mindig csak annyi legyen, amit írtál, lelombozó.

2016. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
a barátod ennyi időssen is egy primitiv agyatlan bunkó.aki le..arja neked mi a jó.gratula.sok boldogságot:D F
2016. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Deflohelp ***** válasza:
81%

Határozottan kijelenthetem, hogy velem nulla előjáték soha

nem fordult elő.

Olyan volt, hogy az előzmények miatti izgalmi állapotban

csak néhány percesre sikerült, mint ahogy az is, hogy párom

már teljesen kész volt, mire a behatolásra sor került.

43/F

2016. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Egyszerűen nem illetek össze szexuálisan. Én sem szeretem az előjátékot. Vagy kompromisszum, azaz néha van előjáték és néha nincs, vagy szakítsatok.

N.

2016. dec. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%

én spec jobban élvezem az ölelést, mint a sexet. a sex is részben azért jó, mert van benne ölelés v. valami olyasmi...


aki ezt elutasítja, szerintem az nem kötődik hozzád, csak a testedet használja. Nekem az a véleményem, hogy kihasznál, de csak az a fontos hogy te hogy érzel.

2016. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!